stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Międzynarodowy Dzień Głuchych i Języka Migowego

Wydarzenie w ramach

Muzeum Miasta Gdyni przez ostatnie lata stworzyło przyjazną przestrzeń do nauki Polskiego Języka Migowego. Stworzyliśmy krótkie lekcje języka migowego INO MIG, które prowadziła niezastąpiona Kamila Skalska.Tym razem poszliśmy krok do przodu i z okazji Dnia Głuchych i Języka Migowego stworzyliśmy cykl 10 lekcji video zatytułowany "Muzeum Migane". Jest to materiał dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać świat osób niesłyszących i nauczyć się od podstaw Polskiego Języka Migowego.

Muzeum Migane dedykowane jest również pracownikom instytucji kultury, dla których udostępniamy lekcje PJM związane z dostępnością Muzeum dla osób niesłyszących. Wszystkie nasze lekcje możecie oglądać w domu lub w pracy, samotnie lub w grupie! Niech ten materiał posłuży do nauki oraz do zniesienia wszelkich barier w komunikacji.

UWAGA! Obowiązują zapisy na stronie:
https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/miedzynarodowy-dzien-gluchych-i-jezyka-migowego-w-muzeum-miasta-gdyni/

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki: Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń. Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki żywią się rybami?