• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Miłość i Bliskość - trening mentalny

Będzie szczególnie, będzie wyjątkowo, będzie walentynkowo! Nie masz jeszcze planów na Walentynki? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Chcesz je spędzić z fajnymi ludźmi? Z wielką radością zapraszam Cię na środowy trening mentalny - tym razem Walentynkowy. Będziesz na nim odkrywać, jak być w Miłości do siebie i innych. Jak być bliżej siebie i czuć się dobrze w relacji ze sobą i z innymi.

Porozmawiamy o językach miłości i bliskości, ale też o stracie, tęsknocie i samotności czy to w parze, czy w singielstwie. Będzie o zaufaniu i akceptacji. Poznasz skuteczne techniki na połączenie z Miłością, bycie w tzw. Polu Serca przez cały czas, a nie tylko w specjalnych okazjach, czy w medytacji. Pokażę Ci często popełniane błędy i błędne praktyki, które sama poznałam. I nieważne czy przyjdziesz sam/-a, czy z kimś Bliskość i Miłość nie są zarezerwowane tylko do doświadczania w parze. Tak samo jak Walentynki.

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój osobisty i emocjonalny! I spędzenie fajnego czasu, w fajnym towarzystwie, robiąc fajne rzeczy dla siebie.
Zapraszam wszystkich do udziału! Niech te Walentynki będą wyjątkowe

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
14 lutego (środa), 17:30-19:30
Sztuka Życia, Grunwaldzka 76/78, sala 319, Gdańsk
Cena: 110 zł.

ZAPISY:
m.me/SztukaZycia.MLS
sztukazycia.mls@gmail.com

Prowadząca: Marlena Liza Sawicka - psycholożka holistyczna
Więcej o mojej pracy na stronie: www.znanylekarz.pl/marlena-liza-sawicka/psycholog/gdansk

Zgłaszając się na spotkanie zgadzasz się na udostępnienie danych osobowych do procesu zapisu na warsztat i obsługi przez pracowników firmy Sztuka Życia - Marlena Liza Sawicka

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Freon to:

 

Najczęściej czytane