• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mindfulness i Redukcja Stresu - bezpłatne spotkanie dot. treningu MBSR

Chcesz zmniejszyć poziom stresu w swoim życiu i zminimalizować jego objawy? Szukasz sposobu na wzmocnienie uważności i koncentracji? A może jesteś w trakcie leczenia choroby wywołanej stresem lub w psychoterapii i pragniesz przyspieszyć ten proces?

Rozważ udział w treningu redukcji stresu opartym na mindfulness (MBSR).

To metoda potwierdzona naukowo, neutralna religijnie i światopoglądowo, dostępna dla każdego bez względu na kondycję fizyczną. Szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na dolegliwości wynikające ze stresu, narażonym na podwyższony poziom stresu lub obarczonym dużą odpowiedzialnością za innych, ale korzyści może odnieść praktycznie każdy, kto tego zechce.

Sprawdź czy to coś dla Ciebie, dołączając do bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania informacyjnego:

online:
- środa 19.12 g. 19:30
- środa 3.01. g. 18:30
- piątek 5.01 g. 19:30
pod tym linkiem

lub na żywo:
- wtorek 21.01 g. 20:00 Laboratorium Oddechu - Sopot, ul. Armii Krajowej 48/2

Grupy stacjonarne w Sopocie - poranna i wieczorna oraz grupy online, w tym jedna grupa dedykowana osobom dorosłym z ADHD. Więcej szczegółów na spotkaniu. Opowiem o strukturze kursu i jego efektach, o warunkach, które sprzyjają korzystaniu z jego dobrodziejstw. Będziesz mogła/mógł zapytać o wszystko co jest z nim związane i zdecydować czy to odpowiednia metoda dla Ciebie.

Nauczycielka prowadząca - Marta Reszko:
"Jestem psycholożką, coachem Non-dual oraz certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Oprócz kursów mindfulness, prowadzę otwarte dni uważności, spotkania medytacyjne, warsztaty łączące mindfulness m.in. z jogą i tańcem. Prywatnie od lat pasjonuje mnie rozwój osobisty i duchowy poprzez medytacje różnych nurtów, pracę z ciałem, oddechem i emocjami w nurtach mindfulness, embodiment, non-dual. Jestem mamą, miłośniczką tańca, zwierząt, drzew i diety roślinnej."

Informacja o biletach

bez zapisów

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Która roślina posiada podziemną łodygę?

 

Najczęściej czytane