• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mindfulness i redukcja stresu - spotkanie dot. kursu MBSR

Ogłoszenia Kursy i szkolenia w Trójmieście

Chcesz zmniejszyć poziom stresu w swoim życiu i zminimalizować jego objawy? Szukasz sposobu na wzmocnienie uważności i koncentracji? A może jesteś w trakcie leczenia choroby wywołanej stresem lub w psychoterapii i pragniesz przyspieszyć ten proces? Rozważ udział w treningu redukcji stresu opartym na mindfulness (MBSR).

w każdą sobotę (do 23.06), godz. 16:00

Gdynia,
bilety 50 zł
To metoda potwierdzona naukowo, neutralna religijnie i światopoglądowo, dostępna dla każdego bez względu na kondycję fizyczną. Szczególnie polecana jest osobom cierpiącym na dolegliwości wynikające ze stresu, narażonym na podwyższony poziom stresu lub obarczonym dużą odpowiedzialnością za innych, ale korzyści może odnieść praktycznie każdy, kto tego zechce.

Sprawdź czy to coś dla Ciebie, dołączając do bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania informacyjnego:
>> na żywo:
- piątek 19.04 g. 20:00 Wellme, ul. Obrońców Westerplatte 34/2, Gdańsk - Oliwa
- sobota 25.05 g. 20:00 Laboratorium Oddechu - Sopot, ul. Armii Krajowej 48/2
>> online:
- środa 10.04 g. 18:00
- czwartek 18.04 g. 10:00
- poniedziałek 22.04 g. 19:00

Najbliższa edycja staruje na początku maja:
- stacjonarnie w Sopocie - grupa poranna i grupa wieczorna
- grupy online, w tym jedna grupa dedykowana osobom dorosłym z ADHD.
Więcej szczegółów na spotkaniu. Opowiem o strukturze kursu i jego efektach, o warunkach, które sprzyjają korzystaniu z jego dobrodziejstw. Będziesz mogła/mógł zapytać o wszystko co jest z nim związane i zdecydować czy to odpowiednia metoda dla Ciebie.
Więcej o kursie MBSR
Więcej o mindfulness
Już teraz czujesz, że trening mindfulness jest właśnie tym, czego szukasz? Możesz wypełnić formularz gotowości do odbycia kursu jeszcze przed spotkaniem:

NAUCZYCIELKA PROWADZĄCA - Marta Reszko
"Z wykształcenia jestem psycholożką, coachem Non-dual oraz certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Prowadzę kursy redukcji stresu MBSR, dni uważności oraz regularne spotkania medytacyjne. Prywatnie od ponad 20 lat pasjonuje mnie rozwój osobisty i duchowy poprzez medytacje różnych nurtów, pracę z ciałem, oddechem i emocjami, m.in. w nurtach mindfulness, embodiment, non-dual. Jestem mamą 8-letniej córki, miłośniczką tańca, zwierząt, drzew i diety roślinnej."

Informacja o biletach

bez zapisów

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Z jakimi województwami sąsiaduje województwo pomorskie?

 

Najczęściej czytane