stat
Wydarzenie już się odbyło

Minfdulness - uważna komunikacja

Uważna komunikacja

Mindfulness to metoda, która pozwala odejść niechcianym uczuciom, myślom, nastrojom, stanom. Dzięki treningowi uważności uczymy się być pełniej w "tu i teraz". Jednym z obszarów, w których uważność może nam pomóc jest uważna komunikacja z innymi i z samą sobą. Uważna komunikacja obejmuje zarówno uważne słuchanie jak i jasne wyrażanie swoich potrzeb i oczekiwań.

sie 14-15

sobota - niedziela, godz. 16:00

Gdynia, Molo Południowe
Wstęp wolny
Przyjdź, jeśli chcesz:

· Zrobić pierwszy krok w treningu uważności

· Poznać metody uważnej komunikacji i uważnego słuchania

· Przełączać tryby, być pełniej w "tu i teraz"Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się radzić sobie z codziennymi trudnościami i chcą poprawić jakość swojego życia. W czasie zajęć dowiesz się w jaki sposób mindfulness może pomóc Ci w komunikacji z innymi osobami i z samą sobą.Dlaczego warto wziąć udział:

· Poznasz i przećwiczysz sprawdzone techniki radzenia sobie z trudnymi emocjami i natrętnymi myślami

· Otrzymasz ebook Minuta uważności, opisane w nim ćwiczenia i techniki, które będziemy stosować podczas warsztatu, pomogą Ci wrócić do nich, zainspirować się na nowo, odświeżyć wiedzę, zastosować proponowane metody

· Otrzymasz ebook DOPAMINA - o 8 strategiach uważnego życia. Odkryjesz, że uważność to nie tylko zestaw technik i metod, ale, być może przede wszystkim, styl życia.


Program warsztatu:

1. Wprowadzenie do uważności - mindfulness

2. Wprowadzenie do medytacji uważności i medytacja uważności: Breathing Space oraz medytacja skoncentrowana na oddechu

3. Technika WORD, cztery kroki uważnej rozmowy, komunikat "Ja".Warsztat prowadzi Jarosław Chybicki, z wykształcenia psycholog, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech oraz Rosji. Certyfikowany instruktor Mindfulness. Autoryzowany użytkownik Leadership Developmental Framework we współpracy z Harthill z Anglii. Certyfikowany coach Focus Energy Balance Indicator (FEBI). Twórca autorskiego programu podnoszenia efektywności pracy poprzez rozwój uważności Mindfulness Based Professional Training, który znalazł uznanie wielu menedżerów i firm. Partner zarządzający Grow One, dyrektor merytoryczny Sopockiego Instytutu Rozwoju Biznesu. Autor książek: Skup się! Trening mindfulness dla zestresowanych pracą i Jak przeganiać chmury, które zasłaniają niebo. Uważna fotografia. Współautor HR Biznes Partner. Autor wielu kursów online. Prowadzi blog Uważne życie pod adresem: www.uwaznezycie.pl

Więcej informacji: http://jogapilates.pl/mindfulness-uwazna-komunikacja/

Zapisy
mailowo:centrum@jogapilates.pl,
sms/telefonicznie:
Recepcja 507 154 782
lub osobiście w recepcji studia.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ptaki cenione przez staropolskich kucharzy żyją w okolicy Trójmiasta?

 

Najczęściej czytane