• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Młodzież w Gdańsku | SPOTkaj Cafe

Jak wygląda zaangażowanie młodzieży w życie Gdańska? Czy młodzież chce mieć wpływ na to, jak zmienia się miasto, w którym żyje? W jaki sposób instytucje miejskie mogą współpracować z młodymi mieszkańcami i mieszkankami, aby wspierać ich w rozwoju?

Te pytania będą towarzyszyć nam podczas kolejnego SPOTkaj Cafe, na które zapraszamy młodych mieszkańców i mieszkanki Gdańska, a także organizacje i instytucje współpracujące z młodzieżą i zainteresowane tematem.

11 marca - 30 czerwca 2024, godz. 10:00

Wstęp wolny
Widzimy się we wtorek 23 kwietnia o 17:00 w Europejskim Centrum Solidarności, przestrzeni Solidarności Codziennie - s.3.19 na III piętrze.
Daj nam znać, że będziesz, wypełnij formularz: https://forms.gle/k148f37Dbv1J5WXW8

Punktem wyjścia do naszej dyskusji będą polityki młodzieżowe, których opracowania podjęło się już kilka dużych miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań i Lublin.
Zastanowimy się, czy Gdańsk również potrzebuje takiego strategicznego dokumentu, który określa główne cele i priorytety związane z działaniami na rzecz młodzieży i w jaki sposób go wypracować.

Przyjdź i przekonaj się, że masz wpływ na to, co dzieje się w mieście.

Spotkanie poprowadzi Joanna Suchomska
Socjolożka prowadząca diagnozy lokalne oraz ewaluacje procesów i projektów społecznych. Pracuje z samorządami lokalnymi, aby zarządzały bardziej po partnersku, wspiera społeczników w angażowaniu mieszkańców do rozwiązywania lokalnych problemów. Moderuje warsztaty, facylituje procesy społeczne. Jest wiceprezeską Pracowni Zrównoważonego Rozwoju.

Do zobaczenia!
Więcej na https://fundacjarc.org.pl/mlodziez-w-gdansku-zaangazowanie-wplyw-i-wspolpraca-z-miastem-spotkaj-cafe-dla-mlodych/
---
Projekt DecydujMY! Zwiększanie wpływu Młodych i Dorosłych na życie w Gdańsku finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele Fundusz Regionalny.

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jaka rzeźba terenu przeważa w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?

 

Najczęściej czytane