• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Multimedialne warsztaty dla małżeństw

Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich zaprasza wszystkich małżonków do udziału w wydarzeniach Tygodnia Małżeństwa w Rumi. Część warsztatów i wykładów odbędzie się w Stacji Kultura między 7 a 13 lutego.

paź 25-27

środa - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 350 zł
wyprzedane
W ramach imprezy przygotowano ofertę dla małżeństw w czterech obszarach: edukacja; kultura i sztuka; sport i rekreacja oraz w obszarze duchowym. Szczegółowy program i informacja o zapisach znajduje się na stronie: tydzienmalzenstwa.pl/rumia/ Organizatorzy zadbali o przyjazną i atrakcyjną formę tych propozycji.

Udział w wydarzeniach w Rumi jest bezpłatny. Jedynym "warunkiem" jest okazanie zdjęcie ślubnego. To będzie okazja, aby przypomnieć sobie piękny dzień swojego ślubu i na nowo zakochać się w swoim małżonku!

7 lutego zapraszamy na warsztat:
Nawigacja - multimedialne warsztaty dla małżeństw

Osią warsztatów jest film, zrealizowany z udziałem znanych autorytetów z dziedziny doradztwa małżeńskiego. Jednak największa uwaga skupiona będzie na pracy własnej. Uczestnicy otrzymają notatniki z zadaniami i testami, które trzeba będzie w odpowiednim momencie wypełnić samodzielnie lub ze współmałżonkiem.
Ilość miejsc ograniczona! Zapisy: na www.tydzienmalzenstwa.pl

Tydzień Małżeństwa (Marriage Week International) to społeczna kampania promująca szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny obecna w 22 krajach na 4 kontynentach (www.marriage-weekinternational.com) i odbywająca się rokrocznie w tym samym terminie 7 - 14 lutego. Jej celem jest propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Chcemy inspirować małżonków do rozwoju osobistego oraz do twórczego spędzania czasu razem w celu budowania i umacniania bliskiej więzi.

Wydarzenie objął honorowym patronatem Burmistrz Rumi, Pan Michał Pasieczny, a w całym województwie - Wiceprzewodniczący Senackiej Komisji ds. Rodziny Senator Antoni Szymański, Marszałek Województwa Pomorskiego, Wojewoda Pomorski, Prezydent Miasta Gdańska, Prezydent Miasta Gdyni, Prezydent Miasta Sopotu, Starosta Powiatu Wejherowskiego, Prezydent Wejherowa, Burmistrz Jastarni, a także Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź.

Harmonogram kolejnych spotkań:
9 lutego, godz. 18.30-19.30 Czy my się znamy?
Wykład o temperamentach, zainteresowaniach, różnicach i potrzebach małżonków połączony z ćwiczeniami warsztatowymi dla dwojga oraz autorskim małżeńskim quizem.

12 lutego, godz. 18.30-20.00 pokaz filmu "Ognioodporni" (Fireproof)

13 lutego, godz. 18.30-19.30 Skuteczna kłótnia małżeńska

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Współpraca glona i grzyba w poroście to przykład:

 

Najczęściej czytane