• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

My Space Love Story - międzynarodowa konferencja branży kosmicznej (2 opinie)

 • piątek - sobota, 6 - 7 marca 2020
 • Lokalizacja
  Gdańsk sopot, Politechnika Gdańska, Hotel Sopot
 • Bilety
  wstęp wolny

My Space Love Story to II edycja konferencji sektora branży kosmicznej, dedykowana wszystkim miłośnikom kosmosu. Pierwszy dzień wydarzenia wypełnią prelekcje i warsztaty na Politechnice Gdańskiej. Drugiego dnia spotykamy się w Hotelu Sopot.

wrz 27

piątek, godz. 16:00 - 23:59

Gdańsk, Gdynia, Sopot
Wstęp wolny
W konferencji wezmą udział takie sławy światowej astronautyki, jak m.in.: Tony Antonelli, Loren Acton, Danny Olivas, Anna Chrobry, Bertalan Farkasz, Tony Gannon, Mirosław Hermaszewski, Jelena Kondakowa, Jose Morey czy Julie Payette. Drugiego dnia w sali konferencyjnej Hotelu Sopot planowane są spotkania z przedstawicielami NASA, Florida Space, Polskiej Agencji Kosmicznej i OHB.

Partnerem strategicznym konferencji jest PKN ORLEN. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki oraz Polska Agencja Kosmiczna. Organizatorem wydarzenia już po raz drugi jest Fundacja My Space Love Story we współpracy z Politechniką Gdańską.

- Dołożyliśmy wszelkich starań, aby program konferencji My Space Love Story był atrakcyjny. Zaplanowaliśmy cykl spotkań, seminariów i warsztatów łączących świat nauki, pasjonatów kosmosu oraz biznes branży kosmicznej. Dwa dni konferencji w Gdańsku i Sopocie to znakomita okazja, by poznać nowinki technologiczne, które odkryje przed nami branża kosmiczna i jej przedstawiciele z całego świata. Kładziemy Wszechświat u Waszych stóp i serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji - mówi Anna Oworuszko-Cichowska, Prezes Fundacji My Space Love Story.
Agenda wydarzenia podzielona jest na dwa dni. Pierwszy (6 marca), odbywający się na Politechnice Gdańskiej, wypełnią prelekcje i warsztaty. Część wykładowo-warsztatowa to znakomita okazja do uczestniczenia w niesamowitych debatach astronautów i kosmonautów z różnych stron świata. Drugiego dnia konferencji (7 marca) w Hotelu Sopot przewidziano spotkania z przedstawicielami firm zajmujących się innowacjami, technologią i szeroko pojętą tematyką kosmosu oraz branż współpracujących. Zainteresowani będą mogli porozmawiać z reprezentantami takich instytucji, jak: NASA, Florida Space, Polska Agencja Kosmiczna i OHB. Wśród zacnego grona prelegentów znajdą się takie osobistości, jak m.in. Tony Antonelli (USA), Loren Acton (USA),), Anna Chrobry (Niemcy), Bertalan Farkasz (Węgry), Tony Gannon (USA), Mirosław Hermaszewski (Polska), Danny Olivas (USA), Jelena Kondakowa (Rosja), Jose Morey (USA) czy Julie Payette (Kanada).

W projekcie My Space Love Story znalazły się również takie inicjatywy, jak Pitching Contest oraz rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy projekt studencki z zakresu inżynierii kosmicznej i nauk o kosmosie. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne o wartości od 1 tys. do 8 tys. Celem konkursu jest wspieranie młodych i najbardziej utalentowanych miłośników kosmosu, którym pomagamy rozwinąć skrzydła.

Więcej informacji o My Space Love Story https://myspacelovestory.org/category/konferencja-msls/

Zapisy on-line na konferencję My Space Love Story TUTAJ
Formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem.

Opinie (2)

 • Krzychu rakietą dawaj

  • 2 0

 • I znowu, informacja o konferencji zakopana gdzieś na dole strony, a rejestracja już dawno zakończona. Szkoda!

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?

 

Najczęściej czytane