• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

NVC, czyli komunikacja bez przemocy - warsztat z trenerką Lidią Minkiewicz

Zapraszamy na kolejne spotkanie Leśnego Kręgu Mam. Tym razem porozmawiamy o NVC z Lidią Minkiewicz, trenerką i konsultantką komunikacji opartej na empatii. Dowiemy się, jakie ą podstawowe założenia tego narzędzia i jak je stosować w relacji z dziećmi. Lidia będzie też otwarta na Wasze pytania.

Zapraszamy mamy z dziećmi.

Spotykamy się WYJĄTKOWO o 17.00 pod willą z łosiem (ul. Abrahama 2w)
Liczba miejsc dla osób dorosłych: 12
dzieci: bez ograniczeń 
ZAPISY: klubwrzeszczaka@gmail.com

Lidia Minkiewicz pisze o sobie:

W swojej pracy korzystam z podejścia Marshalla Rosenberga, twórcy NVC, duńskiego psychologia Jaspera Juula, a także zasad samoregulacji emocji (self-reg). Bliskie jest mi podejście związane z rodzicielstwem bliskości.
W swojej pracy bazuję na potrzebach i uczuciach, które skrywają się za zachowaniem dzieci (i rodziców) i proponuję strategie pozwalające zbudować bliską relację. Towarzyszę rodzicom w nieoceniający sposób, motywuję ich do działania i wspieram w zmianach. Wciąż się uczę. Ukończyłam:
Szkołę Trenerów Komunikacji opartej na Empatii, Szkołę dla Rodziców i Wychowawców (dla profesjonalistów), Kurs Self-Regulation dla specjalistów (u Jagody Sikory), Wszechwiedzący Słodko Pierdzący Dorosły (kurs u Tomka Zielińskiego), Uważni Rodzice (warsztaty o dziecku w sieci prowadzone przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę). Teraz jestem w tracie szkolenia Coaching Oparty na Potrzebach prowadzonego przez duńską trenerkę Pernille Plantener.

Jestem doktorem nauk humanistycznych. Wiele lat temu ukończyłam filologię polską i przez kilkanaście lat pracowałam jako nauczycielka języka polskiego, w latach 2009-2013 byłam wicedyrektorką niepublicznej szkoły podstawowej w Gdańsku.

Projekt dofinansowany z Gdańskiego Funduszu Sąsiedzkiego.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel to:

 

Najczęściej czytane