• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Na skrzydłach marzeń

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Prezentując historie, których bohaterki często w trudnym momencie życia, podjęły decyzje aby zbudować swoją markę i realizować się zawodowo w obszarze, który rodził się z marzeń, zachęcimy do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość i proaktywnego działania.

Z równą przyjemnością wśród uczestniczek witamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Uważamy bowiem, że nie ma złego czasu na działanie, są tylko niewykorzystanie okazje. Chcemy abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały. Może, tak jak w przypadku Patrycji i Ani, zrodzi się z tego coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Spotkania odbywają się cyklicznie, co około 6 tygodni. Na każde zapraszamy wyjątkowego gościa, kobietę, która opowie o mocy swoich marzeń i drodze, którą przebyła aby je zrealizować. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 września w gdańskiej Strefie Inspiracji. Gościem wydarzenia będzie Agnieszka Babicz - Stasierowska. Aktorka scen muzycznych związana między innymi z Teatrem Muzycznym w Gdyni ma w swoim dorobku teatralnym wiele znaczących ról - Fantyna w "Les Miserables", Fiona w "Shreku", Wdowa w "Zorbie", Anita w "West Side Story" i wiele innych. Jej kolejną artystyczną pasją jest estrada na której prezentuje swoje wokalne recitale - "Pod paryskim niebem", "Petersburski samowar", "Wędrująca Eurydyka". Ten ostatni od lat prezentuje z ogromnym powodzeniem zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Ma również na swoim koncie płytę z piosenkami Anny German o tym właśnie tytule. Jest laureatką Grand Prix I Festiwalu im. Anny German "Tańczące Eurydyki" w Zielonej Górze.

Artystka zaprosi nas na wyjątkową podróż muzyczną w formie autorskiego recitalu: Piosenki z kapelusza, o którym sama mówi: Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych. "Tańczące Eurydyki" ,"Wielka woda" ,"Jadą wozy kolorowe" ,"Małgośka", "Portofino", "Małe tęsknoty", "Już nie zapomnisz mnie", "Miłość Ci wszystko wybaczy" , a także hity światowego musicalu "All That jazz","Cabaret" ,"I Dreamed a Dream" to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek, które towarzyszą mi w życiu, a które Panie wylosują z mojego kapelusza!

Uczestniczki wydarzenia będą miały jedyną w swoim rodzaju okazję zaśpiewać razem z zaproszoną artystką oraz z innymi uczestniczkami wydarzenia.

Na wydarzenie zapraszają:
Anna Kunicka - trenerka mentorka, wspierająca w budowaniu poczucia własnej wartości, co przekłada się na dobre relacje biznesowe i prywatne. Uczy empatycznej komunikacji, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Właścicielka firmy szkoleniowej ASDIMO Anna Kunicka, autorka bloga: Żyj niespiesznie http://blog.annakunicka.asdimo.pl/ wykładowca akademicki ze specjalnością: zarządzanie zasobami ludzkimi. Prywatnie: szczęśliwa kobieta, pasjonatka psychologii pozytywnej, logodydaktyki.

Patrycja Brendler - artystka, projektantka autorskiej biżuterii, ekspert w dziedzinie naturalnych kamieni. Odkrywa razem z kobietami ich wewnętrzne i zewnętrzne piękno oraz umiejętnie przez tworzenie spersonalizowanej biżuterii wydobywa charakter każdej z kobiet, motywuje do zmiany i rozwoju. Sprzedawca i promotor własnej marki oraz stylu życia w istocie szeroko pojętej kobiecości. Coach i promotor naturalnej sprzedaży. Prywatnie: pasjonatka narciarstwa, teatru i muzyki filmowej.

Bilety: https://evenea.pl/event/naskrzydlach4/

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ryby żyją w Bałtyku?