stat
Impreza już się odbyła

Na skrzydłach marzeń

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Prezentując historie, których bohaterki często w trudnym momencie życia, podjęły decyzje aby zbudować swoją markę i realizować się zawodowo w obszarze, który rodził się z marzeń, zachęcimy do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość i proaktywnego działania.

Z równą przyjemnością wśród uczestniczek witamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Uważamy bowiem, że nie ma złego czasu na działanie, są tylko niewykorzystanie okazje. Chcemy abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały. Może, tak jak w przypadku Patrycji i Ani, zrodzi się z tego coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Spotkania odbywają się cyklicznie, co około 6 tygodni. Na każde zapraszamy wyjątkowego gościa, kobietę, która opowie o mocy swoich marzeń i drodze, którą przebyła aby je zrealizować. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 września w gdańskiej Strefie Inspiracji. Gościem wydarzenia będzie Agnieszka Babicz - Stasierowska. Aktorka scen muzycznych związana między innymi z Teatrem Muzycznym w Gdyni ma w swoim dorobku teatralnym wiele znaczących ról - Fantyna w "Les Miserables", Fiona w "Shreku", Wdowa w "Zorbie", Anita w "West Side Story" i wiele innych. Jej kolejną artystyczną pasją jest estrada na której prezentuje swoje wokalne recitale - "Pod paryskim niebem", "Petersburski samowar", "Wędrująca Eurydyka". Ten ostatni od lat prezentuje z ogromnym powodzeniem zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Ma również na swoim koncie płytę z piosenkami Anny German o tym właśnie tytule. Jest laureatką Grand Prix I Festiwalu im. Anny German "Tańczące Eurydyki" w Zielonej Górze.

Artystka zaprosi nas na wyjątkową podróż muzyczną w formie autorskiego recitalu: Piosenki z kapelusza, o którym sama mówi: Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych. "Tańczące Eurydyki" ,"Wielka woda" ,"Jadą wozy kolorowe" ,"Małgośka", "Portofino", "Małe tęsknoty", "Już nie zapomnisz mnie", "Miłość Ci wszystko wybaczy" , a także hity światowego musicalu "All That jazz","Cabaret" ,"I Dreamed a Dream" to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek, które towarzyszą mi w życiu, a które Panie wylosują z mojego kapelusza!

Uczestniczki wydarzenia będą miały jedyną w swoim rodzaju okazję zaśpiewać razem z zaproszoną artystką oraz z innymi uczestniczkami wydarzenia.

Na wydarzenie zapraszają:
Anna Kunicka - trenerka mentorka, wspierająca w budowaniu poczucia własnej wartości, co przekłada się na dobre relacje biznesowe i prywatne. Uczy empatycznej komunikacji, asertywności i radzenia sobie ze stresem. Właścicielka firmy szkoleniowej ASDIMO Anna Kunicka, autorka bloga: Żyj niespiesznie http://blog.annakunicka.asdimo.pl/ wykładowca akademicki ze specjalnością: zarządzanie zasobami ludzkimi. Prywatnie: szczęśliwa kobieta, pasjonatka psychologii pozytywnej, logodydaktyki.

Patrycja Brendler - artystka, projektantka autorskiej biżuterii, ekspert w dziedzinie naturalnych kamieni. Odkrywa razem z kobietami ich wewnętrzne i zewnętrzne piękno oraz umiejętnie przez tworzenie spersonalizowanej biżuterii wydobywa charakter każdej z kobiet, motywuje do zmiany i rozwoju. Sprzedawca i promotor własnej marki oraz stylu życia w istocie szeroko pojętej kobiecości. Coach i promotor naturalnej sprzedaży. Prywatnie: pasjonatka narciarstwa, teatru i muzyki filmowej.

Bilety: https://evenea.pl/event/naskrzydlach4/

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to: