stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Naukowe Love Muzycznie

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni zaprasza na wyjątkowy wieczór dla dorosłych zakochanych w nauce. 14 lutego od 19:00 do 23:30 goście wydarzenia NAUKOWE LOVE MUZYCZNIE przekonają się ile jest nauki w muzyce, a ile muzyki w nauce. Wystawę EXPERYMENTU wypełnią rytm, ruch, światło i oryginalne brzmienie.

Głównym punktem wieczoru będzie wyjątkowy koncert "muzyki kontrolowanej głosem" zespołu Me myself and I. Do dwójki wokalistów, znanych m.in. z finału programu Mam Talent, dołączy human beatbokser. Będzie to okazja nie tylko do wysłuchania aranżacji, ale również wzięcia udziału we wspólnej improwizacji i nauki beatboksu pod hasłem "ciało jako instrument".

W programie naukowej odsłony walentynek 18+ goście znajdą również występ bębniarzy oraz jam session. Organizatorzy przygotowali również warsztaty, podczas których goście przekonają się, ile fizyki kryje się w muzyce, czym jest sam dźwięk, jak go zobaczyć i jak ciekawe kształty potrafi narysować. W bogatym programie znajdą się również wykłady ekspertów, m.in. o dźwiękach godowych zwierząt, o tym, jak przemysł filmów dla dorosłych przyczynił się do rozwoju techniki a także o matematyce muzyki i muzyce kosmosu. Wśród zaproszonych gości pojawią się studenci kół naukowych trójmiejskich uczelni, którzy opowiedzą m.in. o muzyce z perspektywy psychologii i zaproszą do specjalnie przygotowanego stanowiska dla par z parametryzacją głosu.

Nie ma lepszego afrodyzjaku niż jedzenie, dlatego też w muzycznym menu wieczoru pojawią się walentynkowe napoje i przekąski. A wszystko zwieńczy fluo party, wśród fluorescencyjnych dekoracji i interaktywnych stanowisk.

Szczegółowy program na www.experyment.gdynia.pl

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    39 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Informacje

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie nietypowe rośliny można znaleźć w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym?