stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

O literaturze przy asanach. Warsztaty jogi z Katarzyną Tubylewicz

Wydarzenie w ramach

Ćwiczyliście kiedyś jogę z pisarką... w muzeum? Lubimy rzeczy na pozór niemożliwe i zapraszamy na nietypowe spotkanie z Katarzyna Tubylewicz.

sie 16

niedziela, godz. 9:00 - 18:00

bilety 250 zł
wrz 12

sobota, godz. 09:00 - 11:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Autorka "Moralistów" od wielu lat ćwiczy jogę i zachęca do wspólnej praktyki w Oddział Etnografii Muzeum Narodowego w Gdańsku na Nordic Focus Festival. Po relaksacji porozmawiamy o książkach, jodze i lagom.

Prosimy zabrać ze sobą maty

Katarzyna Tubylewicz - pisarka, kulturoznawczyni i tłumaczka z języka szwedzkiego (przełożyła m.in. cztery powieści Majgull Axelsson i trylogię Jonasa Gardella o AIDS). Autorka powieści "Własne miejsca" i "Rówieśniczki", "Ostatnia powieść Marcela" i książki "Moraliści. Jak Szwedzi uczą się na błędach i inne historie". W latach 2006-2012 była dyrektorką Instytutu Polskiego w Sztokholmie. Była też dyrektorką programową pierwszej edycji festiwalu Odnalezione w Tłumaczeniu, Gdańskie Spotkania Tłumaczy i prowadziła zajęcia na temat kultury polskiej na Uniwersytecie Sztokholmskim. Współpracuje z "Krytyką Polityczną" i Gazetą Wyborczą". Jest pomysłodawczynią i współautorką głośnej antologii rozmów na temat promocji czytelnictwa "Szwecja czyta. Polska czyta". Mieszka w Sztokholmie i w Warszawie. Od lat praktykuje jogę i jest jej nauczycielką.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do chorób cywilizacyjnych nie zaliczamy: