stat
Wydarzenie już się odbyło

Od PPK do kas fiskalnych online - seminarium

Pomorski ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu "Wolna Przedsiębiorczość" zaprasza przedsiębiorców, zainteresowanych poznaniem praktycznych wiadomości o zmianach w prawie, dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej, na bezpłatne seminarium "Od PPK do kas fiskalnych online, czyli najważniejsze zmiany jakie czekają przedsiębiorców w 2020 roku".

kwi 24-25

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk, Nowy Port
Podczas szkolenia zaprezentujemy najważniejsze zmiany w prawie z przełomu 2019/2020 roku. Omówimy zmiany w prawie podatkowym, pracowniczym czy procedurze cywilnej. Poruszymy takie zagadnienia jak
Pracownicze Plany Kapitałowe, kasy fiskalne online, zmiany zasad wydawania i prostowania świadectw pracy, nowe zasady doręczania korespondencji, nowe terminy przedawnienia roszczeń, zakaz handlu w niedzielę czy zmiany w wystawianiu faktur.

Podsumujemy dotychczasowe zmiany i pomożemy przygotować się na kolejne.

Seminarium odbędzie się 19 listopada 2019 roku w sali C budynku C Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk

ZAPISY NA SEMINARIUM

Agenda:
9:00 - 9:30 Rejestracja uczestników
9:30 - 11:00 Część merytoryczna
11:00 - 11:20 Przerwa kawowa
11:20 - 13:00 Część merytoryczna
13:00 - 13:30 Pytania


Szkolenie poprowadzą:
Joanna Kleina-Galińska - radca prawny, od 11 lat zajmuje się problematyką podatkową, doradzając zarówno przedsiębiorcom jak i osobom prywatnym. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie problemów podatkowych typowych dla podmiotów działających m.in. w branży produkcyjnej, dystrybucyjnej, deweloperskiej i transportowej. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu podatku VAT oraz opodatkowania transakcji związanych z obrotem nieruchomościami. Prowadzi bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Anna Kujaszewska - adwokat z doświadczeniem w obsłudze przedsiębiorców i osób prywatnych. Dzięki wykształceniu ekonomicznemu i prawnemu doskonale rozumie przedsiębiorców i zna ich punkt widzenia. Prowadzi własną kancelarię, specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, karnym i medycznym. Jest członkiem Wojewódzkiej Komisji Ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych.

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy możesz spotkać wiewiórkę w drodze do szkoły?