Wydarzenie

Od wahadełka do gwiazd

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
26 - 28 listopada 2010
godzina:
10-19
miejsce:

Międzynarodowe Targi Gdańskie  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
bilety:
7 zł , ulgowy 5 zł
W dniach 26-28 listopada (od piątku do niedzieli) w Hali Olivia odbędzie się kolejna edycja Bałtyckich Spotkań i Targów ,,Od Wahadełka do Gwiazd", która jak zwykle zgromadzi wielu ciekawych wykładowców i interesujące stoiska. Przychodząc na targi będziecie Państwo mieli możliwość kupić produkty niedostępne w Gdańsku jak również porozmawiać z gośćmi, którzy przyjechali z całej Polski jak i z Europy specjalnie do Gdańska. Między innymi takimi gośćmi będą:

Specjalnie na targi przyjadą ze Szwecji Violetta i Frans Dupont, którzy zajmują się aurą, kolorami, numerologią.

Wygłoszą 3 wykłady:
1) Kod Życia - medialne przesłanie
2) Kolory - jak wpływają na nasze życie
3) Liczby i ich znaczenie - współczesna numerologia

Przyjedzie również Andrzej Nikodemowicz - znany uzdrowiciel i terapeuta, wygłosi wykład "Sekret kodu Mojżesza".

Specjalnie na targi przyjedzie Pan prof. dr Leszek Weres. Kosmolog z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Autor wielu publikacji i książek naukowych oraz trafnych przepowiedni politycznych. Wygłosi wykład ,, Kosmiczny Szlak ludzkości cz.2"

Z Litwy przyjedzie gość - Pan Ramunas Tukanskas, który zaprezentuje regionalne, tradycyjne litewskie wyroby oraz jego krajan z wyrobami z drewna.

Specjalnie z Austrii przyjedzie pani Wiesława, która wygłosi 3 wykłady o Sahaji Yodze.

Dr. Adam Adamczyk - ortopeda, wygłosi wykład o sposobach zapobiegania złamaniom kości oraz o znaczeniu kręgosłupa, którego roli nie doceniamy.

Na targach będzie światowej sławy Georg Karbowski - Niemcy. Zaprezentuje terapię dźwiękiem kamertonu. Założyciel Klangakademie Stimmgabeln (Akademia Dźwięku Kamertony) w Worms w Niemczech. Akademia Klangakademie Stimmgabeln jest ośrodkiem międzynarodowym który dystrybuje narzędzia do kamertonu (posiada na to międzynarodowe certyfikaty) jak również dokonuje zabiegów zdrowotnych dla pacjentów.
Szerzej o technice kamertonu i centrum Klangakademie Stimmgabeln znajduje się poniżej strony.

Alicja Rospond przedstawi metody odpromieniowania mieszkań i domów z cieków wodnych.
Będzie udzielała wskazówek jak należy projektować mieszkanie, aby uniknąć negatywnej energii cieków wodnych i jak zdrowo żyć.

Honorowym gościem targów będzie Grzegorz Ciszak znawca radiestezji i twórca przyrządów radiestezyjnych znanych już w całym świecie pierścieni i znaków atlantów, wahadeł, piramid i odpromienników a również remedii do feng-shui.

Na targach będzie można skorzystać z badania stanu zdrowia przez irydologów i przekonać się co mówi o naszym zdrowiu mapa oka.

Nowością będzie magnetyczna biżuteria bardzo pomocna w odzyskiwaniu zdrowia.
Uwaga !!! - Będzie stoisko ze specjalistyczną aparaturą do zdjęć aury człowieka!

Zdjęcia będzie konsultował Ernest Sokolov - ERSO.

Miłośnicy oryginalnej biżuterii będą mogli nabyć minerały, piękne wisiory i bransolety oraz pierścionki a również amulety miedzy innymi z kultowego kamienia - Nocy Pustyni z DUBAJU oraz kamienia pasiastego.

Będą również uzdrowiciele Zdzisława Wawrzyniak i Wanda Falczyńska oraz Jerzy Idzikowski- laureaci pierwszych miejsc w rankingu uzdrowicieli w ogólnopolskim miesięczniku ,,Uzdrawiacz".
Będą goście z Ezo TV - przepowiadać przyszłość z run będzie Akima, a z tarota Amala!
Zapraszamy do stoisk z naturalnymi suplementami i kosmetykami a również niezwykłymi kamieniami, rzadkimi minerałami z całego świata oraz magiczną biżuterią.

Redakcja IV Wymiaru przywiezie najnowsze wydawnictwa i książki - niedostępne w naszych księgarniach.

Podczas targów można będzie skorzystać z porad wybitnych specjalistów medycyny alternatywnej, zapoznać się z działaniem akupunktury, akupresury, z astrologią, Feng-Shui, zakupić biżuterię ezoteryczną, kosmetyki naturalne i zioła, ciekawą literaturę oraz można będzie uczestniczyć w bezpłatnych wykładach dla gości targów.

Kto interesuję się swoją przyszłością może skorzystać z porad doradców życiowych i wróżek.
Zapraszamy na 30 wykładów i do wielu handlowo-usługowych stoisk.

Przyjdźcie do nas i spędźcie z nami miło weekend - zapraszamy!

Targi odbywają się w godzinach od 10 do 19.
Bilety w cenie 5 i 7 zł.

Terapia Kamertonami przywraca zdrowie psychiczne i fizyczne falami dźwiękowymi dobranymi odpowiednio do chorych narządów i schorzeń. Stosowana profilaktycznie utrzymuje w zdrowiu cały organizm, nadaje umysłowi wyciszenie oraz dociera w głąb duszy przynosząc ukojenie i poczucie wewnętrznej radości. Kiedy słuchamy dźwięku kamertonów, nasz system nerwowy dostraja sie do tonacji podobnie jak dostraja się instrumenty muzyczne. Fala dźwiękowa pochodząca z kamertonu, jako wibracja odbywa podroż głęboko w ciało i jego komórki kierując sie wzdłuż energetycznych ścieżek, podnosząc efektywność fizjologii człowieka i ułatwiając dotarcie do miejsc, które nie są do osiągnięcia medycznie. Jako terapeuta dźwiękiem należy pamiętać, aby nie przeprowadzać terapii, gdy sami jesteśmy podenerwowani, zmęczeni, lub gdy mamy zły dzień, ponieważ istnieje możliwość przekazania negatywnych emocji. Utrudniona jest tez pomoc osobom, z którymi nie przystaje sie energetycznie, ktoś nie pragnie zmiany, nieświadomie czerpie z choroby miłość i uwagę, albo z góry zakłada, że nie zdoła sie mu pomoc. W terapii dźwiękiem ważne jest, aby otworzyć sie na wszystko i zachować czysty umysł. Zagrożeniem dla prawidłowego przyjęcia terapii dźwiękiem jest tez niewybaczalność. Zawsze należy przebaczać, co wprawia w pozytywne stany psychiczne. Powinno sie celowo przeprowadzać przeprogramowanie na pozytywne myślenie.

wystawy, spotkania
bilety 20 zł
koncerty
bilety 70 - 130 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Gniazdowniki to ptaki: