stat
Wydarzenie już się odbyło

OdNowa Miłość - konferencja dla mam, które chcą zrozumieć swoje nastoletnie dzieci

  • sobota, 23 października, godz. 9:00
  • Lokalizacja
    Online

23 października 2021 roku odbędzie się konferencja online OdNowa Miłość. Myślą przewodnią tego spotkania jest zdanie: Możemy dać swojemu dziecku tyle akceptacji, ile sami w sobie mamy.

OdNowa Miłość to konferencja skierowana do mam dzieci szkolnych i nastolatków, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat miłości do siebie, życia i psychiki młodzieży. Głównym tematem będzie spojrzenie na miłość, która prezentuje nadrzędna dla nas wartość.

Porozmawiamy o tym, czym jest determinacja w miłości do siebie, a także swoich bliskich. Podejmiemy temat sensualności i seksualności dzieci i młodzieży. Będzie również o dojrzałej miłości zakochanych dorosłych, miłości bez granic, miłości po rozwodzie i miłości nieakceptowalnej.

OdNowa Miłość to emocjonalna bomba. Złamiemy niejedno tabu i podejmiemy tematy, których inni się boją, dlatego do udziału w konferencji zapraszamy gorąco także mamy, których dzieci identyfikują się jako osoby nieheteronormatywne.

Te ważne tematy poruszą między innymi Iza Milczarek, Olga Kozierowska, Monika Pryśko, Karina Kończewska, Danuta Sowińska, Małgorzata Rzewuska, Magda Mikołajczyk, Marta Pokońska, Sylwia Kaempf, Anna Mrówczyńska-Dębska, Aleksandra Viduta, Agnieszka Kowalewska, Magdalena Juchniewicz, Monika Ośmiałowska, Agnieszka Kamińska, Kasia Malinowska, Anna Jaworska i Karolina Tuchalska-Siermińska.

Konferencja OdNowa Miłość to przystanek do celu, którym jest Projekt Naturalny Nastolatek, Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na autorski program edukacyjny dla naszego młodego społeczeństwa, jakim jest grupa nastolatków. Zostanie stworzona pula finansująca uczestnictwo nastolatków w Projekcie Naturalny Nastolatek.

Konferencja OdNowa Miłość, nada społeczny wymiar naszej zbiorowej odpowiedzialności za świadomą profilaktykę, która wprowadzi naszą młodzież do świata w odpowiedzialności za siebie.
Konferencja OdNowa Miłość odbędzie się 23 października 2021 roku, rozpocznie się o godzinie 9:00.
Bilet wstępu uczestnika Konferencji OdNowa Miłość upoważnia do rocznego dostępu do platformy z nagraniami wszystkich Prelegentów.

Serdecznie zapraszamy na spotkania pełne emocji, ale i zrozumienia.
Wszystkie informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie
www.konferencja.odnowacentrum.pl/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zając szarak, który licznie występuje w trójmiejskich lasach, jest:

 

Najczęściej czytane