• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Ogólnopolskie Sympozjum - Wyprawa II w Sporcie Pozytywnym - Droga na Biegun Mistrzostwa (1 opinia)

W dniach 4-5 grudnia 2015 roku w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym Gdynia odbędzie się druga edycja Ogólnopolskiego Sympozjum pt. "Wyprawa II w Sporcie Pozytywnym - Droga na Biegun Mistrzostwa". Wydarzenie organizowane jest przez Uniwersytet SWPS wraz z Fundacją Sportu Pozytywnego, współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Prezydenta Miasta Gdynia oraz Instytutu Sportu.

Wydarzenie skierowane jest do zawodników, trenerów, rodziców, psychologów, studentów interesujących się psychologią sportu, dziennikarzy, managerów, działaczy sportowych i innych. Zapraszamy osoby zainteresowane sportem oraz aktywnością fizyczną od strony praktycznej i teoretycznej.

Całość Sympozjum poświęcona będzie osiąganiu Mistrzostwa Sportowego z uwzględnieniem poszczególnych etapów kariery. Inicjatorem wydarzenia jest prof. Artur Poczwardowski - wybitny psycholog sportu z Uniwersytetu w Denver, osoba o niewyczerpalnych pokładach energii i spójnej wizji działania na rzecz Sportu Pozytywnego w Polsce.

Wybitni goście ze świata sportu poprowadzą nas przez swoją drogę do Mistrzostwa Sportowego. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach - wykładach, warsztatach, stolikach specjalistów, dyskusjach oraz spotkaniach mniej formalnych związanych z praktyką i teorią w sporcie.

Czym jest sport pozytywny?

Sport Pozytywny to nowy nurt w dziedzinie sportu i psychologii, który nie skupia się tylko na zwyciężaniu, ale osiąganiu wyników poprzez włączenie w przygotowania szeroko rozumianego sztabu szkoleniowego (trenera, dietetyka, rodzica, psychologa, fizjoterapeuty) i pozytywnych emocji, zachowując równowagę w poszczególnych obszarach życia sportowca.

Ambasadorami i gośćmi będą wybitne osoby ze świata sportu. Między innymi:
Sylwia Gruchała, Robert Korzeniowski, Leszek Blanik, Prof. Jan Blecharz, Iga Kłodecka- Różalska, Bogusław Tołwiński, prof. Artur Poczwardowski, Paweł Habrat, Piotr Stokowiec, Aleksandra Pogorzelska

Zapisy na sympozjum i szczegółowe informacje na stronie organizatorów: www.sportpozytywny.org.pl/sympozjum.

Informacje ogólne
data: 4-5 grudnia
miejsce: PPNT Gdynia,
adres:aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
organizator: Uniwersytet SWPS oraz Fundacja Sportu Pozytywnego
bilety: informacje na stronie : http://sportpozytywny.org.pl/rejestracja/ceny-pakietow

PATRONI HONOROWI:
Polskie Towarzystwo Psychologiczne
Polski Komitet Olimpijski
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Klub Rotary Gdynia
Prezydent Miasta Gdyni
Instytut Sportu

PATRONI MEDIALNI:
Trojmiasto.pl
Radio Gdańsk
Asystent Trenera
Park Psychologii
Anywhere.pl
Magazyn Trenera
Informacja o biletach

Bilety w cenie:
100-200 zł - I dzień
200-400 - II dzień

Opinie (1)

  • mega ważne wydarzenie w świecie psychologii sportu

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które miasto nie leży w województwie pomorskim?

 

Najczęściej czytane