stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Otwarta Oczyszczalnia Gdańsk Wschód (2 opinie)

Otwarta Oczyszczalnia to wspólna inicjatywa Gdańskiej Infrastruktury Wodociągowo-Kanalizacyjnej i Saur Neptun Gdańsk. Oczyszczalnia Gdańsk Wschód otwiera swoje bramy dla zwiedzających żądnych wiedzy na tematy oczyszczania ścieków i ochrony środowiska.

Goście przejdą trasą pokrywającą się mniej więcej z drogą, jaką przebywają ścieki w procesie oczyszczania. Na koniec, uczestnicy wizyty będą mieli możliwość zapoznać się z instalacjami, dzięki którym możliwe jest zagospodarowanie biogazu oraz osadów ściekowych, czyli produktów ubocznych procesu oczyszczania.

Zwiedzanie odbywa się w godzinach: 10:00, 11:30, 13:00, 14:30 wyłącznie w grupie, która może liczyć minimalnie 10, a maksymalnie 30 osób.

Nie ma możliwości zwiedzania Oczyszczalni indywidualnie. Zwiedzanie jest możliwe dla osób, które mają ukończone 12 lat. Dodatkowo, dla osób, które nie ukończyły 18 roku życia, zwiedzanie może odbywać się wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej.

Osoba, która chce skorzystać z możliwości zwiedzenia Oczyszczalni, musi się wcześniej zapisać na określony dzień i godzinę, korzystając z formularza udostępnionego na stronie.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Opinie (2) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jemioła nie jest: