stat
Impreza już się odbyła

Otwarte Dni Drewna vol. 3

  • czwartek, 27 maja, godz. 9:00
  • Lokalizacja
    Online

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Stowarzyszenie Dom Drewniany, Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budowy "KOBRa" oraz dr inż. Marcin Szczepański zapraszają na trzecią edycję: Otwartych Dni Drewna na Politechnice Gdańskiej. W tym roku, z uwagi na panującą w kraju i na świecie sytuację impreza odbędzie się online.

W planach trzy bloki prelekcji. Jeden formularz na wszystkie trzy sesje prelekcyjne:
9:00 - 12:00
12:30 - 14-30
15:15 - 18:00
Tematy wystąpień zostaną udostępnione na wydarzeniu oraz przesłane do zarejestrowanych uczestników wraz z linkiem do wydarzenia. Pamiętaj, liczba miejsc na wydarzenie w wersji webinaryjnej jest ograniczona i w zeszłym roku prawie została przekroczona. Nie zwlekaj zatem i zapisz się już dziś!

Osoby zapisane na wydarzenie (poprzez formularz) w formie webinaru po każdej z prezentacji mogły będą podać pytania, które osobiście lub poprzez moderatora zadadzą prelegentowi. Moderator wybierze trzy pytania po każdej z sesji.

Wydarzenie będzie prawdopodobnie streamowane live, natomiast tutaj możliwe zarówno opóźnienia jak i słabsza jakość. Z uwagi na opóźnienia możliwość zadawania pytań będzie też znacznie ograniczona stąd zachęcamy do zapisów!

Celem spotkania jest promowanie budownictwa drewnianego, jako budownictwa ekologicznego i energooszczędnego oraz przybliżenie budownictwa drewnianego nie tylko kadrze technicznej i inżynierskiej, na co dzień związanej z budownictwem tradycyjnym, ale również przyszłym inwestorom prywatnym, zamierzającym zbudować dom dla siebie i swojej rodziny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?

 

Najczęściej czytane