stat

Pasja x Praca: Instagram - rozwijanie konta w praktyce

  • czwartek, 15 kwietnia, godz. 18:00
  • Lokalizacja
    Online
    Organizator: PJATK
  • Bilety
    wstęp wolny

Pasjaraca to cykl, który tworzą z nami studenci oraz absolwenci PJATK Gdańsk. Chcemy, aby te spotkania były źródłem inspiracji dla osób poszukujących własnej ścieżki i pragnących jednocześnie rozwijać swoje pasje. Pokażemy, jak nasi PJATKowicze łączą to z karierą zawodową.

Instagram - rozwijanie konta w praktyce

Jak działa dzisiejszy algorytm Instagrama? Jaka jest obecnie szansa na dotarcie do szerokiego grona odbiorców? Okazuje się, że sama publikacja zdjęcia na swojego feeda już nie wystarczy. Ale dobierając odpowiedni kontent i udzielając się w Social Mediach można się wyróżnić.

Nie będziemy rozmawiać na temat kupowania botów. Przyjrzymy się wybranym artystom oraz fotografom z naszego polskiego podwórka. Poznamy ich kontent i sposób, w jaki udzielają się na Social Mediach.
Zastanowimy się też nad tym, co naprawdę chcemy pokazać. Jak dobierać treści, aby były spójne i przyciągały oko widza? I kim właściwie jest ten widz? Porozmawiamy o zdefiniowaniu grupy naszych odbiorców.

Przekonacie się też, że do zostania fotografem nie jest konieczna droga lustrzanka. Dobry kontent możemy tworzyć przy użyciu smartfona, ogólnodostępnych aplikacji i nie tylko. Pokażę również kilka swoich realizacji i zdradzę kulisy ich tworzenia.

Maksymilian Kacperski absolwent Grafiki na PJATK Gdańsk: staram się podążać w różnorodnych kierunkach sztuki, lecz swój największy dorobek artystyczny posiadam obecnie w fotografii. Cenię sobie różnorodność, dlatego na moje portfolio składają się zdjęcia z różnych kategorii wykonywane na przestrzeni lat. Zdobyłem już parę nagród (w tym nagrodę Miasta Sopotu za najlepszą pracę dyplomową), mam też za sobą 3 wystawy fotograficzne. Pomimo to cały czas staram się nie zwalniać tempa. Mimo, że moją główną ścieżką jest fotografia, rozwijam się też w obszarze grafiki, a od niedawna również muzyki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fauna to:

 

Najczęściej czytane