• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Po co Projektornia? | debata mieszkańcow

Projektornia GAK zaprasza mieszkańców Brzeźna na debatę Po co Projektornia?, która odbędzie się 8 lutego 2023 r. o godz. 18:30.

 
Chcesz mieć realny wpływ na ofertę kulturalną Brzeźna? Masz głowę pełną pomysłów? A może chcesz powspominać dawne czasy związane z Cebulką lub poznać bliżej lokalną społeczność?

Debata o Projektorni to kolejny etap badań społecznych nt. domu kultury w Brzeźnie oraz potrzeb kulturalnych lokalnej społeczności. Spotkanie kierujemy zarówno do nowych odbiorców, jak i absolwentów dawnej Cebulki.

Chcąc rozwijać Projektornię i jej ofertę, nie zapominamy o przeszłości, dlatego jesteśmy ciekawi nie tylko Waszych wspomnień, ale również opinii i pomysłów na to, jak widzicie to miejsce dzisiaj.

Będzie to czas na wspólną dyskusję i burzę mózgów, szansa na podzielenie się opiniami i swoimi pomysłami, a także możliwość obejrzenia kroniki i wspólnego powspominania dawnych czasów.

Po pandemii życie kulturalne nigdy do końca nie wróciło na swoje tory i może takie spotkanie będzie również szansą, zarówno dla nas, jak i dla Was, by na nowo rozbudzić w sobie potrzebę obecności kultury w naszej codzienności. Wspólnie spróbujemy stworzyć nową ofertę, dopasowaną do potrzeb lokalnej społeczności Brzeźna i miejsce, do którego będziecie chcieli przychodzić!

Jesteśmy i działamy dla Was, dlatego zależy nam, byście korzystali z Projektorni w pełni i mieli realny wpływ na powstające tu wydarzenia.

Po debacie zapraszamy na koncert muzyczny!
Do zobaczenia w Projektorni GAK!

Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
58 343 46 91
mar 7

wtorek, godz. 10:00

Wstęp wolny
mar 30-31

czwartek - piątek, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 1100 zł

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zając szarak, który licznie występuje w trójmiejskich lasach, jest:

 

Najczęściej czytane