• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Podróże dalekie i bliskie | Ameryka Południowa

Oliwski Dom Sąsiedzki serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Podróże dalekie
i bliskie
. Ku naszej wielkiej radości, czerwcowe spotkanie będzie pierwszą częścią opowieści z wyprawy dookoła świata! Tym razem naszą gościnią będzie Katarzyna Kozłowska, która opowie o swoich przygodach oraz najciekawszych miejscach, które odwiedziła podczas ostatniej wyprawy, m.in Peru, Ekwadoru, Kolumbii, Polinezji Francuskiej. Opowie też o tym, jak bezpiecznie wędrować w pojedynkę po Ameryce Południowej.

Gościni: Katarzyna Kozłowska podróżuje solo, w najdalsze zakątki świata. Wyznaje przy tym zasadę, że metryka nie jest przeszkodą w realizacji marzeń. W samotną podróż dookoła świata wyjechała po 50-ce. Przed dwoma miesiącami wróciła z kolejnej, półrocznej wyprawy wokół globu. Odwiedziła 12 krajów, przemierzyła 4 kontynenty i ponad 80 tys. kilometrów. O swoich podróżach pisze na blogu goanywhere.to.
Jest także autorką książek: 50-tka dookoła świata oraz Jak przeżyć 50 lat i nadal cieszyć się życiem. Zawodowo związana z Trójmiastem, gdzie jako trenerka rozwoju osobistego, terapeutka i wykładowca uniwersytecki, wspiera innych w dokonywaniu zmian oraz motywuje do aktywnego życia.

Podróże dalekie i bliskie to cykl spotkań sąsiedzkich, oczywiście o podróżach. Fascynują nas dalekie kraje i sugestie jak poradzić sobie w wielkim świecie i skorzystać z jego uroków, ale także kusi nas najbliższa okolica - trójmiejskie lasy, kaszubskie jeziora oraz cały ciekawy nadmorski pas. Jeśli chcecie podzielić się z nami wspomnieniami, doświadczeniami, obrazami, a także jeśli chcecie posłuchać jak i gdzie podróżują inni, zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniach.


Zapraszamy, do miłego!

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie miasto jest siedzibą władz województwa Pomorskiego?

 

Najczęściej czytane