stat
Wydarzenie już się odbyło

Podróże z Peronu 5

Już w lutym rozpoczynamy cykl spotkań  'Podróże z Peronu 5', będący owocem współpracy Stacja Food Hall z ekspertem ds. planowania urlopów - serwisem Wakacje.pl!

Raz w miesiącu Peron 5 zamieni się dla Was w kameralną przestrzeń przepełnioną niezwykłymi opowieściami z wojaży w te najdalsze, i te nieco bliższe zakątki świata. To tutaj posmakujecie kulinarnych specjałów zajadanych w różnych szerokościach geograficznych i skosztujecie najlepsze wakacyjne koktajle. To właśnie na Peronie 5 będzie Wam dane spotkać znanych podróżników, którzy, wraz z zajmującymi się wakacjami zawodowo pracownikami Wakacje.pl, podzielą się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. 
 
Przyjdź na pierwsze spotkanie i dowiedz się, jak sobie poradzić w czasach podróżniczej apokalipsy! Twórca bloga Paragon z podróży - Bartek Szaro - opowie  o świadomym podróżowaniu, o zagrożeniach wynikających ze wzrostu ruchu turystycznego na świecie, o tym, co robić, żeby mieć dobry wpływ na turystykę i podróżowanie, o tym, jak wybierać kierunki, by nas nie rozczarowały.. i przede wszystkim o tym, jak to zrobić tanio!
 
Z kolei opowieściom o włoskim LA DOLCE VITA towarzyszyć będą najlepsze zakąski z tego rejonu świata! Czy może być pyszniej? Mało? Każdy uczestnik spotkania otrzyma rabat na serwowany w barze drink i weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania będą 3 zestawy wakacyjnych gadżetów!  Dodatkowo, uczestnicy, którzy wezmą udział w co najmniej 2 spotkaniach podróżniczych, mają szansę wygrać m.in. voucher na wakacje o wartości 500 zł! 

Zbieraj pieczątki w wakacyjnym paszporcie i zgarnij nagrodę główną!
Obowiązuje rezerwacja miejsc na Evenea

Informacja o biletach

Obowiązuje rezerwacja miejsc na Evenea

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Aniołki to osiedle znajdujące się w: