stat
Wydarzenie już się odbyło

Podziel się! Giełda wymiany doświadczeń i inspiracji

Zapraszamy do udziału w giełdzie wymiany praktyk, doświadczeń i wzajemnych inspiracji. Tegoroczna edycja będzie polem do wymiany doświadczeń dla animatorów kultury, edukatorów oraz osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury. Po prawie dwóch latach trudnego czasu pandemii, nowych wyzwań i zmian, zapraszamy do rozmowy o swoim doświadczeniu, zrealizowanych projektach oraz działaniach w obszarze edukacji kulturowej.

gru 6-7

poniedziałek - wtorek, godz. 8:00 - 14:00

Wstęp wolny
Czekają nas dwa dni inspirujących spotkań i pracy. Już 18 i 19 października zapraszamy na dwa warsztaty prowadzone przez → Annę Rudnicką oraz → Joannę Grandzicką. Dzień pierwszy przeznaczony jest dla osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury. Dzień drugi to dzień animacji i praktyków edukacji kulturowej. Poznaj środowisko, wymień się doświadczeniami, odpocznij i zadbaj o siebie.
W ramach wydarzenia zapoznać będzie się można z najlepszymi praktykami edukacji kulturowej i współpracy międzypokoleniowej.

PROGRAM:

18 października 2021 r.
→ godz. 10.00-15.00
"Mądre zarządzanie w kulturze". Warsztat dla osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury poprowadzi Anna Rudnicka.

19 października 2021 r.
-> godz. 10.00-15:00
→ 10.00-15.00 - warsztat dla animatorów i edukatorów z Joanną Grandzicką


Partner wydarzenia: Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Bardzo Młoda Kultura 2019-2021"

Informacja o biletach

https://docs.google.com/forms/d/1RATcWck1ZOwBy-w9FD8EAbrDIXWIy54lKfg9JhLD2I0/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR10kWHp8iY5FLBrDvnxdBuZhrlrpZ2Mt67LMPWPDMcNZ1W0n5E-gs_qrw4

Osoby, które zapiszą się na warsztaty otrzymają potwierdzenie oraz informacje drogą mailową. Liczba miejsc ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do płazów zaliczamy:

 

Najczęściej czytane