stat
Impreza już się odbyła

Pomagaj programując ! GIT + CI.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które szukają swojego miejsca w branży IT i zastanawiają się, czy to dobry wybór. Z racji krótkiego czasu skupimy się tylko na najważniejszych aspektach programowania i pracy w tej technologii.

Warsztaty będą organizowane w ramach akcji omagaj programując! - wydarzeń IT, aby wesprzeć szpitale w tym ciężkim okresie. Możemy pomóc im stawić czoła przeciwnościom losu i wesprzeć zbiórkę.

Zapisy w 4 krokach:
wypełniasz formularz zgłoszeniowy,
przelewasz min. 25 zł najpóźniej 2 dni po dokananiu zapisu)  do z dopiskiem [nazwa warsztatów] do skarbonki www.siepomaga.pl/codeme przesyłasz potwierdzenie na karolina.best@codeme.pl
otrzymujesz potwierdzenie udziału w warsztatach i link do wydarzenia.

Proste?

Harmonogram:

Warsztaty?  GIT + CI 
Kiedy: 20.04.2020
Godzina: 17:00-20:00
Gdzie? online!
Trener:: Marek Konitz

Opis:  GIT w 2020 roku to standard i nie umiejąc go, niestety, zostajesz w tyle. Jeśli myślisz o pracy w tej branży na poważnie, to stanowczo musisz go znać - przed wszystkim innym, nawet jeśli nie jesteś programistą, a tylko pośrednio masz do czynienia z kodem. Tester (czy nawet manager!), który potrafi zobaczyć co, kiedy i jak zmienia się w systemie, to prawdziwy skarb. Jeśli jeszcze takie osoby są w stanie przywrócić system do ostatniej działającej wersji, to jest to naprawdę imponujące. Weź udział w warsztatach i nadrób zaległości.

Cena? wpłata min.25 zł na zbiórkę   www.siepomaga.pl/codeme

Kolejne warsztaty wkrótce!

Pokażmy wspólnie, że razem możemy więcej! 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fauna to: