stat
Wydarzenie już się odbyło

Pomorski Dzień Przedsiębiorczości

  • środa, 20 listopada 2019,
    godz. 9:00 - 14:00
  • Gdańsk, Al. Grunwaldzka 472B, Centrum Konferencyjne O4 Coworking
    Organizator: Uniwersytet Gdański

Już jutro wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Pomorski Tydzień Przedsiębiorczości, który odbędzie się w OBC w przestrzeni O4 Coworking. Podejmowane w ramach tego wydarzenia działania będą skierowane przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów, ale również do osób pozostających bez pracy zainteresowanych rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców.

ORGANIZATORZY
Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Wojewódzki Urząd Pracy Gdańsk, portal Pomorskie.eu

PARTNERZY
PwC Advisory, ManpowerGroup, Staples, State Street, Torus, Lufthansa Systems, Akademickie Biuro Karier UG, OBC-04

POMORSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Olivia Business Centre,
Al. Grunwaldzka 472B, Centrum Konferencyjne O4 Coworking
20 listopada godz. 9.00 - 14.00

AUTORSKA GRA MIEJSKA, start: 9.00
Partnerzy: PwC Advisory, ManpowerGroup, Staples, State Street, Torus, Lufthansa Systems, Akademickie Biuro Karier UG, OBC-04

WYKŁADY MOTYWACYJNE
9.30-10.45
Czy przedsiębiorczość jest celem samym w sobie czy narzędziem do osiągnięcia celu? Przemysław Staroń - Nauczyciel Roku 2018, psycholog i kulturoznawca, współzałożyciel centrum Rozwoju JUMP, zaprasza na kreatywne poszukiwania odpowiedzi na pytania o istotę przedsiębiorczości, w czym aktywna postawa maże nam pomóc i jak stawać się osobą przedsiębiorczą.

10.45-11.05
Praca kreatywna przy komputerze - Czy na pewno to chcę w życiu robić?
Bartosz Cytrowski programowaniem zajmuje się od 13 lat, pomaga również początkującym wejść do świata IT, prowadząc zajęcia w ramach infoShare Academy w Gdańsku. Ze słuchaczami swojego wykładu podzieli się doświadczeniem z pracy programisty, opowie o bonusach tego zawodu i zagrożeniach, podpowie też, jak planować karierę by uniknąć wypalenia zawodowego.

11.05-11.20
Rób to, co kochasz!
Alla Shihur- pedagog i nauczyciel chemii, absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Winnicy na Ukrainie. W Polsce mieszka już od dziesięciu lat. Prowadzi firmę ,Sweet Candles", gdzie wykorzystuje swoją laboratoryjną wiedzę, wytwarzając rzeźbione, niepowtarzalne świece. Z młodzieżą, która jest jej bardzo bliska, podzieli się swoim przepisem na to, jak zarabiać na własnej pasji, opowie skąd zrodził się pomysł na biznes i jakie były etapy powstawania firmy.

11.35-11.55
Od jednego wpisu do product placement: rola Social Media we współczesnym biznesie Sławomir Kucharski - dyrektor kreatywny w Agencji Brandingowej 3dotsmore.com, który na rynku marketingowym działa od 2004 roku, opowie jak dobrze tworzyć brand i zaistnieć w social mediach oraz jak wykorzystać siłę marki osobistej w komunikacji z biznesem.

11.55-12.45
Poszukiwany, poszukiwana. Praca przyszłości czeka na Ciebie.
Karol Wyszynski - youtuber, autor kanału "Szukam pracy", założyciel agencji LOS VIDEOS, Manager Grupy Filmowej Darwin, podzieli się swoją zawodową historią i opowie o rynku pracy przyszłości. Będzie o zawodach znikających, powracających i takich, których jeszcze nie wymyślono.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Klif położony poza strefą oddziaływania fal, to: