stat
Wydarzenie już się odbyło

Praca, wiedza i władza we współczesnym kapitalizmie

W dniach 25-26 października 2018 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa z cyklu Social Boundaries of Work (Społeczne granice pracy) zatytułowana "Praca, wiedza i władza we współczesnym kapitalizmie".

Sekret długowieczności

kwi 6

sobota, godz. 10:00 - 17:00

bilety 300-380 zł
Rejestracja na konferencję od 9:00 do 9:30, a otwarcie od 9:30 - 10:00. Organizatorem wydarzenia jest Sekcja Socjologii Pracy Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, inicjator i główny podmiot prowadzący trzy poprzednie edycje konferencji. Współorganizatorami są Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego wraz Odziałem Gdańskim Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Kolejna - czwarta - odsłona cyklu koncentrować się będzie na zagadnieniach władzy oraz wiedzy, a także ich osadzenia w problematyce pracy.

Językiem konferencji jest przede wszystkim język angielski. Wybrane panele mogą odbywać się po polsku.

"Społeczne granice pracy. Praca, wiedza i władza we współczesnym kapitalizmie - zadanie finansowane w ramach umowy 769/P-DUN/2018 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Poziom:

Jakie jest największe bogactwo naturalne Pomorza?