• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Prawidłowy rozwój i pielęgnacja dziecka od narodzin do 4. miesiąca życia?

Szkoła Rodzenia Supermama oraz fizjoterapeutka dziecięca Karolina Leończuk zapraszają na warsztaty dla położnych i nie tylko. 

gru 12

wtorek, godz. 11:00

Trójmiasto, Online
Wstęp wolny
Zapisz się: https://live.evenea.com/608-992-088

Podczas webinaru fizjoterapeutka poruszy następujące zagadnienia:
- prawidłowy rozwój dziecka od narodzin do 4.miesiąca życia,
- czy trzeba stymulować rozwój dzieci?
- pielęgnacja noworodka, 
- pozycje przy karmieniu piersią,
- pozycje przy karmieniu butelką,
- warunki bezpiecznego snu,
- asymetria fizjologiczna,
- asymetria niefizjologiczna,
- napięcie mięśniowe. 

Karolina Leończuk jest magistrem fizjoterapii i certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath, oraz NDT Bobath Baby, specjalizuje się w rehabilitacji dziecięcej. Z dziećmi pracuje już od 14 lat. Prowadzi terapie według koncepcji opartych na podstawach neurorozwojowych posiadających uzasadnienie i odzwierciedlenie w prawidłowym rozwoju ruchowym, a techniki jej pracy zgodne są z fizjologią rozwoju dziecka. Zajmuję się m.in. diagnozowaniem rozwoju motorycznego, instruktażami pielęgnacji niemowląt, terapią niemowląt: urodzonych przedwcześnie, z nieprawidłowym napięciem mięśniowym, z asymetrią, wadami wrodzonymi stóp oraz terapią dzieci przedszkolnych i młodzieży.

Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie. 

UWAGA! Pod koniec webinaru na uczestniczki czekają prezenty od naszych partnerów! Wśród uczestniczek rozlosujemy: 2 zestawy pierwszej pomocy przy karmieniu piersią od Multi-Mam, Tulącą Wagę niemowlęcą przeznaczoną dla położnych.

______
 Tych z Was, którzy są z Trójmiasta (Chełm, Osowa, Przymorze, Wrzeszcz, Chwarzno, Karwiny, Obłuże, Pruszcz Gdański) zapraszamy do poszerzenia wiedzy na naszym kursie refundowanym przez NFZ: https://supermama.edu.pl/#zapisz-sie
 A jeśli mieszkasz dalej lub chcesz przygotować się do nowej roli z domu zobacz nasze kursy online: https://supermama.education

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ssaki żyją w Bałtyku?

 

Najczęściej czytane