stat
Wydarzenie już się odbyło

Prelekcje Prawo w życiu codziennym | Domy Sąsiedzkie | jesień 2020 ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA

W związku z sytuacją epidemiczną (strefa czerwona) wszystkie imprezy z udziałem publiczności w Dworku Sierakowskich zostają ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA! Zapraszamy na stronę internetową TPS i profil FB na wydarzenia ONLINE.

Dostęp bezpłatny.
www.tps-dworek.pl,
FB: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu wraz z Gminą Miasta Sopotu zapraszają na kolejne spotkania w ramach projektu Dom Sąsiedzki. Prawo w życiu codziennym to kontynuacja prelekcji prawnych, które będą dotyczyły spraw spotykanych w naszym życiu na co dzień. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak sporządzić testament, kto dziedziczy w przypadku jego braku, jak skutecznie wydziedziczyć spadkobiercę, jak nie przejąć długów spadkowych, jak przekazać mieszkanie itp. Prelekcje prowadzone są przez notariusza i wieloletniego wykładowcę Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

sie 14

sobota, godz. 12:00

Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 16a
Wstęp wolny
Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram zajęć w edycji jesiennej. Zapraszamy do zapoznania się z tematyką i terminami.

PRAWO W ŻYCIU CODZIENNYM
Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 17.00 w następujących terminach:
13.10.2020 Testamenty, zachowek, wydziedziczenie
27.10.2020 Postępowania spadkowe
10.11.2020 Dziedziczenie nieruchomości, spółdzielczych praw do lokalu

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach w Dworku Sierakowskich dostępnym na stronie organizatora. W związku z obowiązującymi limitami na poszczególne wydarzenia mogą obowiązywać wejściówki. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej (www.tps.dworek.pl ) i profilu FB: Towarzystwo Przyjaciół Sopotu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Zwierzęta, które możemy spotkać w Lasach Oliwskich, to. m.in.:

 

Najczęściej czytane