stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przyziemnie seria podcastów o katastrofie klimatycznej

Przyziemnie seria podcastów o katastrofie klimatycznej - Bogna Stefańska I Kuba Depczyński. 5-odcinkowy podcast, publikowany co 2 tygodnie. Premiera 3 odcinka: 7 marca 2021, godz. 19:00 Słuchajcie nas na antenie Radia Kapitał oraz na platformach streamingowych.

kwi 13

wtorek, godz. 18.00

Online
Wstęp wolny
W serii podcastów Przyziemnie próbujemy zrozumieć katastrofę klimatyczną . Wysłuchujemy wielu głosów, opowieści i teorii, żeby odkryć, z czym tak naprawdę się mierzymy i jak możemy działać. Nie musimy udowadniać, że zagrożenie jest prawdziwe. Wiemy, że katastrofa ma wiele wymiarów i dzieje się tu i teraz, a jej konsekwencje odczuwa wiele osób na całej planecie, również tutaj w Polsce.

W ramach Przyziemnie kompostujemy dotychczasowy dorobek myśli humanistycznej, by stworzyć żyzne podglebie, na którym rozkwitną nowe idee. Być może dzięki nim znajdziemy odpowiedź na pytanie jak żyć w świecie, który nieodwracalnie się zmienia.

Podcast nagrywają Bogna Stefańska i Kuba Depczyński.
Ilustrację dźwiękową i muzykę przygotowała Justyna Banaszczyk.
Mastering wykonał Radek Sirko.

Goście i gościnie: Ewa Bińczyk, Joanna Brzezińska, Diana Lelonek, Tomasz Markiewka, Andrzej Marzec, Zuzia Derlacz i Olga Roszkowska, Filip Wesołowski, Izabela Zygmunt.

Projekt został zrealizowany w ramach rezydencji kuratorskiej w Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA w Gdańsku.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jemioła nie jest:

 

Najczęściej czytane