• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Recykling treści czyli jak tworzyć krótkie teksty do mediów społecznościowych?

Warsztaty odbędą się w dniach 25-26 lutego 2023 roku w Goyki 3 Art Inkubatorze.

cze 11

wtorek, godz. 17:30

Sopot,
Wstęp wolny

10 - 17 czerwca 2024, godz. 17:00

bilety 150 zł
Recykling treści czyli jak tworzyć krótkie teksty do mediów społecznościowych?
Warsztaty z Joanną Wryczą-Bekier

Nie masz pomysłu na nowe treści do mediów społecznościowych? Jeśli dobrze zaplanujesz publikację i kreatywnie wykorzystasz to, co już masz, prowadzenie ciekawego profilu zajmie ci kilka minut dziennie. Na warsztatach dowiesz się, jak powstają spójne graficznie i językowo treści, które wzmacniają tożsamość marki. Nauczysz się ponownie wykorzystywać treści, które już opublikowałeś i powiązać merytorykę ze sprzedażą. Przećwiczysz pisanie zwięzłych i wyrazistych tekstów: krótkich opowieści oraz tekstów reklamowych do social mediów.

Bilety i zapisy: https://goyki3.pl/produkt/recykling-tresci-czyli-jak-tworzyc-krotkie-teksty-do-mediow-spolecznosciowych/
 
Prowadząca:
Joanna Wrycza-Bekier doktor nauk humanistycznych, trenerka biznesu. Jest autorką 7 książek, które pomagają lepiej pisać, m. in. Magia słów, Fast text, Webwriting i Szkoła twórczego pisania. Wykładała na wielu biznesowych studiach podyplomowych i wypowiadała się jako ekspert na portalach branżowych. Pod pseudonimem Emilia Becker opublikowała 9 książek beletrystycznych, głównie dla dzieci i młodzieży, m.in. Marcel i czas, Siedem kolorów wspomnień, Pamiętniki marzeń. Jej blog Poradnik Pisania (https://poradnikpisania.pl) ma kilka tysięcy czytelników, których łączy pasja pisania.

*Zachęcamy do zakupu karnetu, który umożliwia udział we wszystkich warsztatach w cyklu Cyrkulacja słowa (link do sklepu).
https://goyki3.pl/produkt/karnet-na-warsztaty-na-goyki3/

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jony mogą mieć ładunek:

 

Najczęściej czytane