stat
Impreza już się odbyła

Reportaż Podróżniczy

Zapraszamy na wearsztaty Reportażu Podróżniczego.

Fotografia jako pojedyncze zdjęcie ma zupełnie inny wydźwięk i wartość niż zestaw fotografii, który opowiada jakąś historię mowa o reportaż u fotograficznym. Podczas warsztatów skupimy się na jednym rodzaju reportażu i dogłębnie prześledzimy jego niuanse od planowania, poszukiwania przez fotografowanie i przeznaczenie.

Reportaż podróżniczy może być opowieścią o Twojej podróży, może być celem Twojej podróży, może być... każdy podczas zajęć sobie zdefiniuje czym jest reportaż podróżniczy. W świetle tych wniosków zabierzemy się za aspekty związane z fotografowaniem i działaniami, które zdecydują o tym jak dobry jest nasz reportaż i co potem możemy z nim zrobić?

15.09 Reportaż Podróżniczy Kościerzyna Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) podczas, których zrobimy symulowaną podróż i reportaż w trakcie tej podróży. Przygodę z reportażem zaczynamy od podstaw. Poziom zaawansowania będzie dopasowany do poziomu uczestników zajeć. Więcej informacji i zapisy: https://warsztaty.studiopcf.com/20190915Koscierzyna.html. (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe)

28.09 Symulacja Reportażu Podróżniczego Gdańsk Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach (dodatkowo płatne zajęcia) podczas, których zrobimy symulowaną podróż i reportaż w trakcie tej podróży. Więcej informacji i zapisy: https://warsztaty.studiopcf.com/20190929Gdansk.html. (zapisy na wszystkie warsztaty są obowiązkowe)

30.09 Skład Graficzny Reportażu Sopot Dla chętnych możliwy jest udział w warsztatach obróbki cyfrowej poświęconej składu graficznemu reportażu. Skład można wykonać w Adobe Photoshop, lub Lightroom. Podczas warsztatów: zajmiemy się ujednoliceniem zdjęć tak by pasowały do siebie, następnie składem graficznym z elementami typografii. Warsztaty obędą 30 września 2019. Zajęcia trwają od godziny 20:00 do 22:00 w Sopocie. Więcej informacji i zapisy znajdują się na stronie: https://warsztaty.studiopcf.com/20190930PSD.html.

Informacje o warsztatach: Kompletny kalendarz warsztatów, kursów i wyjazdów fotograficznych znajduje się na stronie: https://warsztaty.studiopcf.com oraz Facebooku: https://facebook.com/SopockiKlubFotograficzny

Warsztaty prowadzone przez Sopocki Klub Fotograficzny są zorientowane na kreatywność, poszerzanie horyzontów i obalanie dogmatów fotograficznych. Przekazywana wiedza jest przede wszystkim praktyczna i ma realne zastosowanie w produkcji fotograficznej. #KreatywnaFotografia

Na zakończenie warsztatów zostaną zaprezentowane plany działania Sopockiego Klubu Fotograficznego (SKF). Więcej informacji o klubie: https://skf.studiopcf.com. Zapraszamy także na naszą stronę na Facebooku: https://fb.studiopcf.com oraz https://facebook.com/SopockiKlubFotograficzny

Warsztaty organizowane we współpracy z Sopoteką, przez Sopocki Klub Fotograficzny Oddział PTTK Sopot i Studio PCF.

Cel: Nauka reportażu podróżniczego.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20190930 Sopoteka.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Do chorób cywilizacyjnych nie zaliczamy: