stat
Impreza już się odbyła

Robopark - wystawa robotów (52 opinie)

ROBOPARK - to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny. Dzięki najnowszej technologii wejdziesz w interakcję z 70 robotami z całego świata. Zobaczysz prawdziwy teatr robotów, nauczysz się sterować dronem, zanurzysz się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusisz przedmioty do latania. W "Robopark" nawet dzieci od 2 lat będą mogły poczuć się jak prawdziwi wynalazcy. Ta wystawa to edukacja i rozrywka w jednym miejscu! Od 27 września do 3 listopada w Forum Gdańsk.

PROMOBOT: robot - konsultant. Potrafi rozpoznawać twarze i zapamiętywać ludzi. Możesz z nim porozmawiać, a jeśli zechcesz - uściśnie Ci rękę, a nawet zaśpiewa!

KIKI: jest w stanie rozpoznać osobę, komunikować się, odpowiadać na pytania, plastyczność jej ruchów jest bardzo podobna do ludzkiej.

PEPPER: doskonały robot pomocnik. Potrafi widzieć, słyszeć, mówić i poruszać się. Uwielbia żartować.

ZANURZ SIĘ W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Specjalnie dla Ciebie - 8 stref pełnej interaktywności i zabawy. Tutaj możesz spróbować tego, czego nie znajdziesz w prawdziwym życiu.

TESLA SHOW

Odkrycie słynnego naukowca Nikoli Tesli do przesyłania energii elektrycznej pozwoli Ci zobaczyć prawdziwą bitwę błyskawic z dynamiczną i zapalającą muzyką!

Przeczytaj także

Opinie (52) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakiego pierwiastka jest najwięcej w powietrzu?