stat
Impreza już się odbyła

Robopark - wystawa robotów (53 opinie)

ROBOPARK - to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny. Dzięki najnowszej technologii wejdziesz w interakcję z 70 robotami z całego świata. Zobaczysz prawdziwy teatr robotów, nauczysz się sterować dronem, zanurzysz się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusisz przedmioty do latania. W "Robopark" nawet dzieci od 2 lat będą mogły poczuć się jak prawdziwi wynalazcy. Ta wystawa to edukacja i rozrywka w jednym miejscu! Od 27 września do 3 listopada w Forum Gdańsk.

PROMOBOT: robot - konsultant. Potrafi rozpoznawać twarze i zapamiętywać ludzi. Możesz z nim porozmawiać, a jeśli zechcesz - uściśnie Ci rękę, a nawet zaśpiewa!

KIKI: jest w stanie rozpoznać osobę, komunikować się, odpowiadać na pytania, plastyczność jej ruchów jest bardzo podobna do ludzkiej.

PEPPER: doskonały robot pomocnik. Potrafi widzieć, słyszeć, mówić i poruszać się. Uwielbia żartować.

ZANURZ SIĘ W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Specjalnie dla Ciebie - 8 stref pełnej interaktywności i zabawy. Tutaj możesz spróbować tego, czego nie znajdziesz w prawdziwym życiu.

TESLA SHOW

Odkrycie słynnego naukowca Nikoli Tesli do przesyłania energii elektrycznej pozwoli Ci zobaczyć prawdziwą bitwę błyskawic z dynamiczną i zapalającą muzyką!

Przeczytaj także

Opinie (53) 2 zablokowane

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Czy pomnik przyrody jest prawnie chroniony?