• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Różne wymiary opieki psychiatrycznej

Rozmowa o różnicach i podobieństwach doświadczenia zawodowego trojga psychiatrów, których wspólnym punktem jest otwartość na osobę chorującą, jego rodzinę i środowisko. O leczeniu i opiece w systemie środowiskowym jako alternatywy wobec leczenia zamkniętego, azylowego.

8 września - 20 grudnia 2022, godz. 20:30

Online
Wstęp wolny
gru 11

niedziela, godz. 16:00

Gdynia,
bilety 20 zł
ulgowy 10 zł
Podzielimy się naszymi refleksjami, obawami i nadziejami dotyczącymi leczenia psychiatrycznego i wszystkiego co sprawia, że psychiatria jest bliżej ludzi. Wspomnimy o historii Oddziału Dziennego w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku.

Kampania "Odmień Swoją Głowę" jest akcją społeczną, której głównym celem jest walka ze stereotypami i zmiana myślenia o osobach, które doświadczają kryzysu psychicznego. Według statystyk, co 4 z nas przeżywa bądź będzie przeżywał cierpienie psychiczne, dlatego tak ważne jest uświadamianie i edukacja społeczna. Motywem przewodnim w tym roku jest problematyka zdrowia psychicznego wśród młodzieży.

W ramach Kampanii organizujemy cykl wydarzeń: Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie 2022, podczas których chcielibyśmy poruszyć tematykę zdrowia psychicznego, szczególnie kryzysów psychicznych, dyskryminacji i potrzeby włączenia osób cierpiących na zaburzenia psychiczne do społeczności lokalnej. Tegoroczna edycja będzie rozciągnięta w czasie między 11 września a 10 października.

Informacja o biletach

Zarezerwuj swoje miejsce: https://app.evenea.pl/event/861625-17/
*wydarzenie bezpłatne

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Kolor kwiatów pachnącego groszku zależy od:

 

Najczęściej czytane