stat
Impreza już się odbyła

Rozważania nad Europą

Europejski Komitet Regionów wraz z miastem Gdynia zapraszają na debatę obywatelską pt. "Europa - jaka przyszłość? Rozważania nad Europą". Odbędzie się ona w piątek 2 czerwca w godz. 16:30 - 18:30 w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia (sala C).

wrz 27

poniedziałek, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
wrz 30

czwartek, godz. 17:00

Sopot,
Wstęp wolny
W debacie udział wezmą członkowie Parlamentu Europejskiego - Janusz Lewandowski i Jan Olbrycht, członkowie Europejskiego Komitetu Regionów - Tadeusz Truskolaski i Stanisław Szwabski oraz zastępca dyrektora Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce - Marzenna Guz-Vetter.

Celem debaty jest podjęcie obywatelskiego dialogu na temat przyszłości Unii Europejskiej. Partnerami debaty są Stowarzyszenie "Pomorskie w Unii Europejskiej", Europe Direct Gdańsk oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do 1 czerwca za pośrednictwem poczty elektronicznej (debata@gdynia.pl) lub telefoniczne pod numerem 58 668 82 06.

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dotyczącej Unii Europejskiej pod adresem http://gdynia.pl/mieszkaniec/europa-jaka-przyszlosc-rozwazania-nad-europa,43. Jej wyniki pozwolą poznać opinie i oceny Państwa na temat obecności Polski w UE i Unii w Polsce. Ankietę można wypełniać do 22 maja. Podsumowanie jej wyników nastąpi podczas debaty. Zostaną też opublikowane na stronie www.gdynia.pl.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Fauna to:

 

Najczęściej czytane