• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszamy w Karkonosze - spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika (1 opinia)

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają na spotkania Klubu Polskiego Podróżnika. Mile widziane są osoby, które podróżują lub planują podróżować po Polsce. Klub promuje Polskę i jej turystyczne atrakcje. Powstał po to, aby dzielić się z Klubowiczami sprawdzonymi pomysłami na wycieczki po Polsce.

Członkowie Klubu Polskiego Podróżnika otrzymują dostęp do przepisów na udane podróże po Polsce i pomysłów na weekendowy wypoczynek. Mogą dzielić się wspomnieniami ze swoich podróży na blogu Klubu Polskiego Podróżnika www.klub.ruszajwdroge.pl.

Są także informowani o wydarzeniach turystycznych z regionu, planowanych spotkaniach klubowych, prezentacjach i warsztatach, oraz otrzymują dostęp do ekskluzywnych materiałów, regionalnych broszur, map i przewodników od regionalnych organizacji turystycznych współpracujących z Klubem.

Na spotkaniu "Ruszamy w Karkonosze" Kasia i Maciej pokażą, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę.

Uczestnicy spotkania otrzymają sprawdzony plan na 10-dniowy urlop w Karkonoszach. Dowiedzą się też jak szukać kolejnych pomysłów na wycieczki po Polsce. Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali ich pierwszą wspólną podróż w Karkonosze i jak zakochali się w Szklarskiej Porębie. Opowiedzą o najbardziej znanych atrakcjach Karkonoszy i okolic: o górskich szlakach, wodospadach i podziemiach, dolnośląskich zamkach, wieżach i pałacach, drogocennych kamieniach, saneczkowych rynnach i... pstrągach.

Spotkanie zakończy losowanie upominków i regionalnych przewodników od naszych partnerów.

Jak wyglądają spotkania Klubu?
Spotkania odbywają się regularnie w Trójmieście i okolicach. Każde tematyczne spotkanie rozpoczyna pokaz zdjęć i filmów z podróży po Polsce oraz omawiane są przygotowane przez prowadzących spotkanie pomysły na wycieczki. Prowadzący dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami z uczestnikami. Podpowiadają w jaki sposób zorganizować podobną podróż, co zobaczyć w drodze, oraz pokazują skąd czerpać pomysły na kolejne podróże po Polsce.

Kto prowadzi spotkania?
Spotkania prowadzą Kasia i Maciej Marczewscy. Od siedmiu lat wykorzystują każdą wolną chwilę, aby odkrywać kolejne zakątki i atrakcje Polski. Kasia i Maciej prowadzą blog podróżniczy "Ruszaj w Drogę!" www.ruszajwdroge.pl, na którym pokazują gdzie warto pojechać, co zobaczyć oraz jak szukać pomysłów na kolejne podróże po Polsce. Tworzą przewodniki, poradniki i fotorelacje z turystycznych wydarzeń oraz opisują historie ludzi, którym zależy na rozwoju turystyki w Polsce. Piszą, robią zdjęcia, prowadzą profile w sieciach społecznościowych, współpracują z pasjonatami, organizacjami pozarządowymi, samorządami i organizacjami turystycznymi, prowadzą warsztaty dla młodzieży, podróżnicze prezentacje o Polsce oraz spotkania "Klubu Polskiego Podróżnika". Regularnie opowiadają o swoich podróżach w radiowej audycji "Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk".

Klubowa Kopalnia Pomysłów

Po spotkaniu możesz skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów. Znajdziesz w niej darmowe mapy, broszury i przewodniki. Nie tylko z Trójmiasta, Kaszub i Kociewia, ale także z dalszych zakątków kraju. Otrzymujemy je od organizacji turystycznych i Urzędów Marszałkowskich z 16/16 województw w Polsce. Z darmowych publikacji i z naszych planów podróży dowiesz się co zobaczyć w Polsce i gdzie warto pojechać.

http://www.klub.ruszajwdroge.pl/2016/01/przewodniki-z-calej-Polski-w-Kopalni-Pomyslow.html

Opinie (1)

  • super sprawa,chętnie posłucham.

    Polska jest piękna

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Źródła energii odnawialnej to:

 

Najczęściej czytane