stat
Impreza już się odbyła

Sesja testowa w Gdańsku - Sprawdź swoje IQ - Dołącz do Nas!

Zapraszamy na badanie inteligencji w ramach sesji testowej Mensy w Gdańsku. Uzyskanie w teście wyników mieszczących się w górnych 2% populacji uprawnia do członkostwa w Stowarzyszeniu. Pierwsza tura rozpocznie się o godzinie 10:00, druga o godzinie 11.30, a trzecia o 13:00. Po wyczerpaniu się miejsc na daną turę, system będzie automatycznie wpisywał na turę kolejną, aż do osiągnięcia limitu.

w każdą środę (do 27.10), godz. 19:00

Gdynia,
bilety 10 zł
Po wyczerpaniu limitu miejsc rejestracja zostanie automatycznie zamknięta. Tylko elektroniczna rejestracja gwarantuje miejsce. Warunkiem przystąpienia do testu jest udokumentowany wiek powyżej 15 lat.

Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz długopisu. W przypadku osób poniżej 18 lat prosimy o zabranie oświadczenia rodziców bądź opiekunów o zgodzie na udział w badaniu psychologicznym.

Ze względu na kwestie logistyczno-prawne, przy obecnych przepisach i ze względu na umowy z hotelami, przy zachowaniu możliwości przeprowadzenia grupowych sesji i utrzymaniu stosunkowo niskiej ceny, do sesji zostaną dopuszczone jedynie osoby, które dobrowolnie przedstawią certyfikat pełnego szczepienia przeciwko COVID-19.

Więcej informacji na stronie www.mensa.org.pl/sesja-gdansk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie miasto jest siedzibą władz województwa Pomorskiego?

 

Najczęściej czytane