stat
PATRONAT

Smells Like - Spotkanie miłośników perfum

Lubisz otaczać się pięknymi zapachami? Smells Like to wydarzenie stworzone dla wszystkich, którzy kochają perfumy. Poznaj pasjonatów, korzystaj z licznych atrakcji i baw się z Nami w oparach wyjątkowych pachnideł!

Relacja z imprezy

Po raz trzeci do Trójmiasta zjeżdżają miłośnicy perfum z całej Polski. Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które zapewnią niezapomniane wrażenia:

- Perfume Swap / Kiermasz Zapachów - Szukasz nowych perfum? Chcesz zdobyć próbkę lub odlewkę ciekawego zapachu? A może znaleźć nowy dom dla Twoich perfum? Podczas kiermaszu masz okazję wymieniać się i handlować z innymi uczestnikami swoimi pachnącymi zbiorami.
- Prelekcje i Wykłady - Skorzystaj z doświadczenia branżowych ekspertów. Poznaj historię zapachów, przekonaj się jak na Ciebie oddziałują i jakie są perfumowe trendy. Świat zapachów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic.

- Niszowe Perfumerie - podczas wydarzenia nasi Partnerzy Sopocki Styl oraz Perfumeria Quality zaprezentują najnowsze i najciekawsze zapachy ze swoich ofert. Powąchasz luksusowe perfumy, których próżno szukać w sieciowych sklepach.

- Niezależni Perfumiarze - poznaj prawdziwych artystów, którzy tworzą swoje własne, autorskie zapachy. Zapoznaj się z ich twórczością i zobacz na żywo, jak tworzy się perfumy.
- Konkurs - dołącz do zabawy i zyskaj szansę wygrania pachnącej nagrody (szczegóły wkrótce).

Zapraszamy 8 czerwca, w godzinach 15.00 - 20.00 w studiu Luks Sfera w Gdańsku

Wstęp jest bezpłatny.

Wejdź na profil FB wydarzenia Smells Like by dowiedzieć się więcej.
Na bieżąco udostępniamy nowe informacje.

Masz pytania? Chciałbyś dołączyć do wydarzenia jako wystawca? Skontaktuj się z nami:
lukssfera.stocznia@gmail.com

Z pachnącymi pozdrowieniami
Alina i Alan (organizatorzy)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Które z wymienionych poniżej miast ma największą powierzchnię?

 

Najczęściej czytane