• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Spełniaj się i zarabiaj! - warsztat coachingowy

Zapraszamy wszystkich, którzy "nie śpią po nocach", ponieważ praca spędza im sen z powiek, na późnowieczorny warsztat: "Spełniaj się i zarabiaj! Znajdź pracę, która wyraża kim jesteś".

sty 22

niedziela, godz. 11:00

bilety 10 zł
Warsztat jest dedykowany wszystkim osobom, które czują, że w swojej pracy "rozmijają się" ze sobą, gubiąc radość z wykonywanego zawodu. Ten warsztat ma być czasem dla Ciebie, w którym zatrzymasz się na dwie godziny i zastanowisz - jaka praca będzie wyrażała to KIM JESTEŚ i da Ci możliwość realizowania tego, co uznajesz za ważne, jednocześnie zapewniając oczekiwany dochód... oraz jakie zmiany już dziś możesz wprowadzić, żeby poczuć, że żyjesz w zgodzie ze sobą.

W czasie warsztatu wyruszysz w krótką podróż przez swoje dotychczasowe życie, aby patrząc z nowej perspektywy, odszukać swoje talenty i mocne strony. Wstępnie ustalisz jakiej pracy potrzebujesz i co Cię do tej pory powstrzymywało przed jej realizacją. Podejmiesz decyzję dotyczącą pierwszego kroku, który możesz zrobić już teraz w kierunku zmiany. Poznasz szybką technikę dodania sobie pewności siebie. Czekamy na Was!
 
Warsztat prowadzi: Magdalena Moskal - coach kariery i doradca finansowy, www.profundo-coaching.com
 
18 października, piątek
g.20:15-22:15
Inwestycja: 50 zł
 
Obowiązują zapisy!
centrum@jogapilates.pl. 507 154 782, 884 886 886 621, 505 578 222

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Z jakimi województwami sąsiaduje województwo pomorskie?