stat
Wydarzenie już się odbyło

Spełniaj się i zarabiaj! - warsztat coachingowy

Zapraszamy wszystkich, którzy "nie śpią po nocach", ponieważ praca spędza im sen z powiek, na późnowieczorny warsztat: "Spełniaj się i zarabiaj! Znajdź pracę, która wyraża kim jesteś".

Warsztat jest dedykowany wszystkim osobom, które czują, że w swojej pracy "rozmijają się" ze sobą, gubiąc radość z wykonywanego zawodu. Ten warsztat ma być czasem dla Ciebie, w którym zatrzymasz się na dwie godziny i zastanowisz - jaka praca będzie wyrażała to KIM JESTEŚ i da Ci możliwość realizowania tego, co uznajesz za ważne, jednocześnie zapewniając oczekiwany dochód... oraz jakie zmiany już dziś możesz wprowadzić, żeby poczuć, że żyjesz w zgodzie ze sobą.

W czasie warsztatu wyruszysz w krótką podróż przez swoje dotychczasowe życie, aby patrząc z nowej perspektywy, odszukać swoje talenty i mocne strony. Wstępnie ustalisz jakiej pracy potrzebujesz i co Cię do tej pory powstrzymywało przed jej realizacją. Podejmiesz decyzję dotyczącą pierwszego kroku, który możesz zrobić już teraz w kierunku zmiany. Poznasz szybką technikę dodania sobie pewności siebie. Czekamy na Was!
 
Warsztat prowadzi: Magdalena Moskal - coach kariery i doradca finansowy, www.profundo-coaching.com
 
18 października, piątek
g.20:15-22:15
Inwestycja: 50 zł
 
Obowiązują zapisy!
centrum@jogapilates.pl. 507 154 782, 884 886 886 621, 505 578 222

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Żołądź to owoc: