stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie Klubu RC z Arturem Glebko

  • wtorek, 26 października, godz. 16:30
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Fundacja RC zaprasza na kolejne Spotkanie Klubowe! We wtorek 26 października o godzinie 16:30 spotkamy się z Arturem Glebko, działaczem społecznym i komendantem Chorągwi Gdańskiej ZHP.

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 19:00

Gdańsk
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 17.12), godz. 18:00 - 21:00

bilety 5 zł
Kup bilet
Rezerwujcie czas 26 października, o godz. 16:30.
Transmisja odbędzie się na głównym profilu FB Fundacji RC.

Na spotkaniu Artur Glebko i Jerzy Boczoń porozmawiają o wyzwaniach w wychowywaniu dzieci i młodzieży w czasach kryzysu. Dowiemy się także o działalności Chorągwi Gdańskiej i o 26 Światowym Jamboree Skautowym - największym wydarzeniu edukacyjnym na świecie, które odbędzie się w 2027 na Wyspie Sobieszewskiej.

Artur Glebko jest działaczem społecznym, instruktorem harcerskim w stopniu harcmistrza i od 2014 Komendantem Chorągwi Gdańskiej ZHP. Od początku swojej aktywności harcerskiej jest silnie związany z Hufcem ZHP Gdańsk-Śródmieście. Przez 18 lat był Komendantem Szczepu Knieja, który w szczytowym momencie jego kadencji liczył aż 13 drużyn harcerskich i gromad zuchowych. W 2013 roku został wybrany na członka Rady Naczelnej ZHP, a w 2014 otrzymał funkcję Komendanta Chorągwi, w ramach której przyczynił się do znacznego zwiększenia liczebności Chorągwi Gdańskiej ZHP oraz poprawy jej sytuacji finansowej.

Chorągiew Gdańska to pomorska jednostka Związku Harcerstwa Polskiego, której naczelną misją jest wspieranie młodego człowieka czyli pomaganie we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań oraz zachęcanie młodego pokolenia do aktywnego działania na rzecz regionu. ZHP realizuje swoją misję na wiele sposobów - organizują oni kolonie zuchowe i obozy harcerskie, festiwale, spływy kajakowe, turnieje, kursy instruktorskie i wiele innych przedsięwzięć.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie odbywa się w ramach Gdańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Projekt dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie zwierzęta oprócz ryb żyją w Bałtyku?

 

Najczęściej czytane