stat
Wydarzenie już się odbyło

Studencka Konferencja Kosmiczna - SKK 2020

W tym roku po raz pierwszy chcemy zaprosić wszystkich studentów zainteresowanych eksploracją kosmosu, badaniami i pracą nad technikami kosmicznymi i satelitarnymi do prezentacji swoich dokonań i wspólnej dyskusji.

kwi 20-22

wtorek - czwartek

Gdańsk,
wrz 24-26

piątek - niedziela, godz. 09:00

Wszystkich, zarówno studentów jak i nauczycieli akademickich oraz przedstawicieli przemysłu, zapraszamy na I Studencką Konferencje Kosmiczną. Naszą ideą jest spotykać się co dwa lata, wspólnie dzielić się wiedzą, wysłuchiwać o projektach, wspólnie rozwiązywać problemy i dyskutować na temat słuszności postawionych przez siebie tez i badaniach. Do udziału w pierwszej edycji Polska Agencja Kosmiczna zaprasza wspólnie z Politechniką Gdańską w dniach 27-28 listopada 2020 r.

RejestracjaW związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez Ministerstwo Zdrowia 17.10.2020, konferencja oraz warsztaty odbędą się w całości zdalnie.

Tematyka konferencji:
- Konstrukcja i eksploatacja minisatelitów
- Systemy GNSS i komunikacji satelitarnej
- Aplikacje systemów satelitarnych do monitoringu środowiska morskiego i strefy przybrzeżnej
- Medycyna kosmiczna
- Prawo kosmiczne
- Kosmiczne projekty studenckie
- Astronomia
- Edukacja kosmiczna na poziomie uczelni wyższych

Studencka Konferencja Kosmiczna została objęta patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Węgiel kamienny jest skałą pochodzenia...?