stat
Impreza już się odbyła

Studenckie żarełko za piątaka

Przeżycie całego miesiąca ze studenckiego budżetu to nie lada wyzwanie. Stancja, kserówki, życie towarzyskie, a do tego rosnące ceny żywności - zwykle trudno zaspokoić wszystkie potrzeby. W piątek Transcom pokaże studentom, jak można zjeść szybko i smacznie, ale przede wszystkim niedrogo.

W najbliższy piątek 6 grudnia gdański oddział Transcomu organizuje spotkanie ze studentami. Zaprzyjaźniony kucharz-amator na oczach zgromadzonych przygotuje przykładowe potrawy odpowiednie na studencką kieszeń. Spotkanie połączone będzie z degustacją, aby każdy mógł wybrać receptury najbardziej odpowiadające jego kubkom smakowym.

- Sam też byłem studentem i pamiętam, jak trudno było powiązać koniec z końcem. Przedstawię przepisy na popularne w moich czasach dania studenckie, wzbogacę je również o kuchnię nowoczesną. Nie zamierzam jednak używać żadnych wyrafinowanych składników. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - mówi Tomasz Kamiński, który poprowadzi piątkowy warsztat. Poproszony o ujawnienie planowanych dań, których można będzie też spróbować, odpowiada: - Do dnia spotkania lista potraw nie zostanie zdradzona. Mogę jedynie uchylić rąbka tajemnicy, że pojawi się makaron w sosie śmietanowo-pieczarkowym w wersji z kurczakiem lub bez, w zależności od tego, ile dni zostało do końca miesiąca.

- Jeśli frekwencja dopisze, mamy nadzieję organizować kolejne spotkania o różnorodnej tematyce. Tym razem biuro zostanie specjalnie "uzbrojone" w niezbędne do gotowania wyposażenie. Chcemy pokazać studentom, jak elastyczni jesteśmy w Transcomie i jaka atmosfera panuje w naszych oddziałach
- mówi Marek Szul, Contact Centre Director Transcom Worldwide Poland.

Rzeczywiście w ostatnich miesiącach lokalny oddział spółki dał się poznać nie tylko jako miejsce pracy dla prawie 900 osób z Trójmiasta i okolic, ale również jako miejsce spędzania czasu w miłej atmosferze. Jedną z najbardziej spektakularnych akcji były obchody Halloween połączone z konkursem na najlepsze przebranie indywidualne i grupowe. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć na profilu firmy na Facebooku https://www.facebook.com/TranscomPoland.

Pracownicy Transcomu w wolnych chwilach myślą jednak nie tylko o zabawie. - W ramach projektu "Transcom cares" w porozumieniu ze wszystkimi oddziałami Transcomu zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz ofiar tajfunu na Filipinach. Mamy tam cztery swoje biura - mówi Joanna Osińska, Country Human Resources Manager Transcom Worldwide Poland. - W polskim oddziale Transcomu udało się zebrać prawie trzy tysiące złotych. Jesteśmy dumni, że mamy takich pracowników!

Spotkanie połączone z degustacją odbędzie się w biurze firmy na Przymorzu (ul. Kołobrzeska 32C) ,strong>w piątek 6 grudnia o godzinie 14:00. Przy okazji spotkania będzie można porozmawiać z pracownikami Transcomu i poznać firmę od środka. Obecnie gdański oddział ma otwartych kilka procesów rekrutacyjnych, więc będzie można również zostawić CV.

Studenci chętni do udziału mogą przesyłać zgłoszenia na adres poland@transcom.com. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Można też dołączyć do wydarzenia na Facebooku Transcom Poland.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Klimat na pomorzu określa się jako: