• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Student Maritime Conference 2023

Zapraszamy na Student Maritime Conference, która jest corocznym przedsięwzięciem organizowanym przez studentów Koła Naukowego Transportu i Logistyki TRANSLOG w murach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Tematem przewodnim XIII edycji konferencji będzie: "Mission to Mars". Wydarzenie cieszy się dużą popularnością ze względu na wysoki poziom merytoryczny prezentowanych zagadnień dotyczących sektora transportu, spedycji i logistyki. Konferencja jest skierowana do studentów, doktorantów, naukowców oraz przedstawicieli branży. Celem tegorocznej konferencji jest skupienie się na zagadnieniach związanych ze zrównoważonym rozwojem, trendach na rynku innowacji w obszarze transportu i logistyki oraz podjęcie dyskusji na temat globalnej branży kosmicznej.

Wydarzenie składa się z części oficjalnej i integracyjnej. Pierwszego dnia konferencji odbędą się inspirujące prelekcje, panele dyskusyjne oraz wykłady osób z branży TSL. Każdej edycji towarzyszy rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze artykuły napisane przez uczestników w danych dziedzinach. Na pozostałe dni zaplanowana jest integracja na promie Polferries- M/F Nova Star, gdzie członkowie konferencji podczas rejsu do miejscowości Nynäshamn będą mogli nawiązać międzyuczelniane kontakty, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami z wydarzenia. Student Maritime Conference jest również idealną okazją do promocji swojej działalności przez przedsiębiorstwa, wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a nauką oraz podnoszenia kompetencji przez studentów.

Organizator: Koło Naukowe Transportu i Logistyki "TRANSLOG"

Link do wydarzenia:

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    70 - 430 zł
430 zł- pełna opłata udziału w konferencji i w rejsie (pełna cena zawiera posiłki na uczelni, na statku, DJ-a, transport na terminal, upominek);
360 zł- dla osób biorących udział tylko w rejsie;
70 zł- dla osób biorących udział tylko w konferencji.

Opinie

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie ssaki żyją w Bałtyku?

 

Najczęściej czytane