• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Student Maritime Conference 2024

Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG działające przy Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni ma zaszczyt zaprosić na XIV edycję największej studenckiej konferencji logistycznej w Polsce - Student Maritime Conference, która odbędzie się w dniach 24-26.04.2024 w Gdyni.

Zapraszamy wszystkich studentów, młodych naukowców i doktorantów do wzięcia udziału w wydarzeniu i zaprezentowania swoich badań. Temat przewodni tegorocznej konferencji to "We are... Mega Trends 2030 - Czy sektor TSL jest gotowy na zmiany?".

Celem tegorocznej edycji jest przybliżenie tematyki Mega Trendów. Każdy z trendów zaczyna się od słowa "We" - dlatego warto zadać sobie pytanie jak MY możemy przygotować się na nadchodzące zmiany. Mega Trendy to odbywające się na dużą skalę i w długim horyzoncie czasowym zmiany środowiskowe i cywilizacyjne, które mają globalny charakter i nieunikniony wpływ na kształt naszej cywilizacji. Ich uwzględnienie jest istotne przy dokonywaniu długofalowych prognoz i strategii.

Podczas wydarzenia będzie okazja posłuchać inspirujących prelekcji oraz wykładów przygotowanych przez ekspertów z sektora TSL i innych. W dzień konferencji odbędzie się też finał konkursu z nagrodami na najlepszy artykuł i poster naukowy.

Wieczorem natomiast rozpocznie się część nieoficjalna - rejs promem Polferries do Szwecji i MEGA zabawa 2024 roku!

Zapisy na konferencję nadal trwają, jednak liczba miejsc jest mocno ograniczona ze względu na duże zainteresowanie.

Nie przegapcie tej jedynej w swoim rodzaju okazji i zarezerwujcie swoje miejsce już teraz! Przygotujcie się na XIV MEGA edycję Student Maritime Conference!

Organizator: Koło Naukowe Transportu i Logistyki "TRANSLOG"

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 - 480 zł
Informacje o biletach*:
60zł – udział w konferencji
420zł – udział w rejsie
480zł – udział w konferencji i rejsie
*Więcej informacji o tym co jest zawarte w cenie biletu znajduje się na stronie organizatora wydarzenia na Facebooku.

Opinie

Reklama

Sprawdź się

Wybierz poziom

Freon to:

 

Najczęściej czytane