stat
Wydarzenie już się odbyło

Szkolenie z zarządzaniem czasem

"(...) Jeśli przerzucasz uwagę z jednego działania na drugie, to w twoich procesach poznawczych występują tak zwane "złogi uwagi" (ang. attention residue). Sophie Leroy, badaczka i autorka artykułu "Why is it so hard to do my work?", potwierdza, że taki złóg to mniej więcej 12 minut straconej uwagi i... czasu." - wspomniał Piotr Bucki na swoim blogu. 12 minut! A spójrzmy prawdzie w oczy - takich 12 minut w naszym dniu jest znacznie więcej. Jedynym sposobem na otaczającą nas "potrzebę wielozadaniowości" jest umiejętne korzystanie z czasu i nauczenie się ustalania priorytetów.

6 sierpnia - 8 września 2020, godz. 9:00 - 12:00

bilety 121-159 zł
Każdy z nas wie, że nie jest to takie proste! Jak więc nauczyć się zarządzać uwagą, czasem i zasobami? Weź udział w mega praktycznym warsztacie z Piotrem Buckim, który nauczy Cię metod świadomego korzystania z czasu, ustawiania priorytetów. Dowiedz się jak stać się Panią/Panem swojej uwagi i swojego czasu. Minimum teorii, solidna garść życiowych ćwiczeń, burza mózgów, dyskusja moderowana.

Korzyści dla uczestników:

- nauczysz się świadomie zarządzać uwagą;
- dowiesz się jak lepiej planować i umiejętnie korzystać z czasu;
- dowiesz się jak się motywować, na podstawie badań naukowych, nie "coachingowego bełkotu";
- utrwalisz techniki związane z zarządzaniem czasu;
- uzbroisz się praktyczną wiedzę na temat: procesów uwagowych, samokontroli, prokrastynacji, trybu pracy głębokiej;
- dużo poćwiczysz i dostaniesz konkretną informację zwrotną!

Program szkolenia:

Blok 1: Czas i uwaga
Autodiagnoza - jak spędzam czas.
Uwaga - czym jest i dlaczego jej funkcją jest czas i produktywność.

Blok 2: Prokrastynacja
Dlaczego odkładamy na później i co z tego wynika.
Natychmiastowa i odroczona gratyfikacja.
Jak mózg nas oszukuje?

Blok 3: Atomowe nawyki
Nawyki i praca w organizacji.
Maile, spotkania i asertywna komunikacja.
Habits stacking.

Blok 4: Motywacja i samokontrola
Gdzie mieszka silna wola?
Samokontrola i produktywność.
Świadome korzystanie z czasu.

Blok 5: Deep work
Głęboka praca w skupieniu.
Różne modele głębokiej pracy.
Uważność i efektywność.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat jest dla tych, którzy chcą nauczyć się umiejętnie korzystać z czasu - bez względu na to, czy czy pracujesz nad jakimś projektem, nad jakimiś sprawami w organizacji, jesteś samozatrudniony/a, czy też studiujesz! Dla wszystkich tych, którzy wierzą, że warto się rozwijać. Dla każdego, kto pracuje na silnie konkurencyjnym i szybko zmieniającym się rynku. Dla osób, które chcą być efektywne i skuteczne w działaniu. Dla Ciebie!

Prowadzący:

Piotr Bucki - architekt, który zamiast budynków woli projektować zdania. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, "skąd wiem, to co wiem?". Od 17 lat uczy ludzi projektować komunikację w rożnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, "Porozmawiajmy o komunikacji", "Złap równowagę" i ostatnio wydanej "Viral". Przetłumaczył 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 95 tysięcy razy. Od ponad 8 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na USWPS, SGH i Akademii Leona Koźmińskiego. Szkoli w Allegro, Dynatrace, Santadnerze, Nordea IT. Wspólpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Kiedy?
27 listopada, w godz. 10.00 - 16.00 (w tym 30 min przerwy)

Gdzie?
O4 Coworking, budynek: Olivia Four, Olivia Business Centre,
Liczba miejsc ograniczona!

Ile to kosztuje?
164 zł.

Łapcie bilety póki są: https://o4.network/event/warsztatowniao4-podzielna-uwaga-to-mit-naucz-sie-dobrze-zarzadzac-uwaga-czasem-i-zasobami/

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jemioła nie jest: