stat
PATRONAT

Targi Edukacyjne Szkół Niepublicznych (1 opinia)

Pomorskie Targi Edukacyjne Szkół Niepublicznych to nowa inicjatywa na mapie Pomorza. Skierowana jest do wszystkich rodziców, dzieci i młodzieży, którzy stają przed wyborem nowej szkoły lub rozważają jej zmianę.

Rynek edukacji prywatnej rozwinął się przez ostatnie lata w niebywałym tempie, dostosowując się do wymogów teraźniejszości. Targi to możliwość spotkania z najlepszymi szkołami w jednym miejscu, tak aby poznać specyfikę, ich wymagania oraz możliwości jakie mogą dać swoim wychowankom.

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą, związaną z dziećmi i młodzieżą od 22 lat. Przez te lata mieliśmy okazję i przyjemność poznać dziesiątki tysięcy naszych Uczestników, nie tylko na organizowanych przez nas obozach i koloniach, ale również na zielonych szkołach, eventach, szkoleniach, warsztatach. Współpracując ze szkołami z całej Polski, obserwując zmieniającą się edukację i wsłuchując się w głos rodziców, zdecydowaliśmy się zorganizować innowacyjne targi edukacyjne. Ich założeniem jest ułatwienie rodzicom i szkołom wzajemnej komunikacji i możliwości rozpoznania swoich potrzeb.

Udział w targach między innymi potwierdzili: Gdyńska Szkoła Społeczna, Podstawowa Szkoła Społeczna Niedźwiednik, Oświata - Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji, British International School Gdańsk, Gdańska Szkoła Podstawowa i Gdańskie Liceum Ogólnokształcące, Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori, Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Thinking Zone oraz International School of Gdańsk.
cze 14

niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
lis 13-15

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 0-10 zł

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie drzewa i krzewy rosnące w lasach mają największe znaczenie dla zwierząt?