stat
PATRONAT

Targi Edukacyjne Szkół Niepublicznych (1 opinia)

Pomorskie Targi Edukacyjne Szkół Niepublicznych to nowa inicjatywa na mapie Pomorza. Skierowana jest do wszystkich rodziców, dzieci i młodzieży, którzy stają przed wyborem nowej szkoły lub rozważają jej zmianę.

Rynek edukacji prywatnej rozwinął się przez ostatnie lata w niebywałym tempie, dostosowując się do wymogów teraźniejszości. Targi to możliwość spotkania z najlepszymi szkołami w jednym miejscu, tak aby poznać specyfikę, ich wymagania oraz możliwości jakie mogą dać swoim wychowankom.

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą, związaną z dziećmi i młodzieżą od 22 lat. Przez te lata mieliśmy okazję i przyjemność poznać dziesiątki tysięcy naszych Uczestników, nie tylko na organizowanych przez nas obozach i koloniach, ale również na zielonych szkołach, eventach, szkoleniach, warsztatach. Współpracując ze szkołami z całej Polski, obserwując zmieniającą się edukację i wsłuchując się w głos rodziców, zdecydowaliśmy się zorganizować innowacyjne targi edukacyjne. Ich założeniem jest ułatwienie rodzicom i szkołom wzajemnej komunikacji i możliwości rozpoznania swoich potrzeb.

Udział w targach między innymi potwierdzili: Gdyńska Szkoła Społeczna, Podstawowa Szkoła Społeczna Niedźwiednik, Oświata - Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji, British International School Gdańsk, Gdańska Szkoła Podstawowa i Gdańskie Liceum Ogólnokształcące, Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori, Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące Thinking Zone oraz International School of Gdańsk.
cze 14

niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
lis 13-15

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 0-10 zł

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Ptaki, które od razu zdolne są do samodzielnego życia to: