stat
PATRONAT

Targi Gra i Zabawa (13 opinii)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Kultowe gry, kreatywne zabawy, widowiskowi cosplayerzy, emocjonujące mistrzostwa, turnieje i konkursy. W sobotę 24 listopada w AMBEREXPO ruszają 7. Targi Gra i Zabawa i 17. Trójmiejskie Spotkania z Grami Planszowymi Festiwal Gramy. Swoją ofertę handlową zaprezentują najbardziej liczący się na polskim rynku producenci i dystrybutorzy gier i zabawek.

Godziny:
24 listopada, godz. 10.00 - 20.00
25 listopada, godz. 10.00 - 18.00

Sercem imprezy tradycyjnie będzie GRALNIA, gdzie można grać i testować ponad 2 tysiące gier: planszówek familijnych, imprezowych, strategicznych, science fiction, przygodowych, logicznych i karcianych. Do grania zapraszamy wszystkich - rodziny, przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Chętni mogą wziąć udział w licznych turniejach - obowiązują wcześniejsze zapisy w WYPOŻYCZALNI. Na laureatów czekają super nagrody!

W STREFIE PREMIERY Z ESSEN prezentowane będą premierowe tytuły gier, przywiezione prosto z największych światowych targów gier planszowych SPIEL w Niemczech.

W STREFIE STAR WARS odbędą się zawody X-Wing System Open. W turnieju obowiązują wyłącznie zasady z nowej edycji gry Star Wars: X-Wing 2.0. Maksymalna liczba osób, które mogą wziąć udział w tym wydarzeniu to 250 graczy, a każdy turniej daje uczestnikom możliwość zdobycia specjalnych kuponów, które będzie można wymieniać na szereg unikatowych nagród w ramach Open Series. Osoby zamawiające bilety w przedsprzedaży będą miały dostęp do limitowanych pakietów: Captains Ticket oraz Admirals Ticket. System Open należy do serii zupełnie nowych turniejów organizowanych od 2018 roku. Więcej na https://www.wydawnictworebel.pl/xwing. Nie tylko fani Gwiezdnych Wojen, ale także innych postaci z filmów, gier, seriali, czy komiksów będą mogli wykazać się swoją kreatywnością w widowiskowym konkursie COSPLAY. Udział w konkursie należy zgłosić organizatorowi do 15 listopada. Pula nagród 2 tys. zł!

Kochasz szachy? W sobotę 24 listopada zapraszamy na Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Szachach Błyskawicznych, a Seniorów do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa Międzynarodowych Targów Gdańskich SA. Na Targach poznamy też laureatów mistrzostw Polski w grach planszowych: Wsiąść do pociągu: Zjednoczone Królestwo i Marco Polo. Po raz drugi wybrana zostanie GRA ROKU TARGÓW GRA I ZABAWA. W 2017 tytuł zdobyła gra Ubongo (Egmont Polska), a wyróżnienie Cortex (Rebel) i Orlean Wydawnictwa (Baldar).

BĘDZIE FUN
TARGI GRA I ZABAWA to również mnóstwo atrakcji dla dużych i małych: paintball laserowy, dmuchańce, wielkoformatowe gry planszowe, możliwość gry w szachy z mistrzami, kreatywne warsztaty plastyczne, warsztaty cyrkowe, kino Treflika, pasjonujące eksperymenty, podróże do świata nauki i fantastyki, strefa zabaw dla dzieci.

SPORT TO TEŻ ZABAWA
W sobotę w hali C AMBEREXPO odbędzie się V GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak podczas którego najlepsi zawodnicy będą rywalizować o powołanie do Reprezentacji Polski Fitness. A w niedzielę "roztańczone" Mistrzostwa Świata w FIT-KID & Fitness Aerobic - czyli niesamowita kombinacja umiejętności, sportu i widowiska. Na scenie zaprezentują się zawodnicy w wieku od 5 do 18 roku życia, a także Duety i Formacje Fitness.ORGANIZATOR
Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

PATRONAT HONOROWY:
Dariusz Drelich, Wojewoda Pomorski
Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego
Paweł Adamowicz, Prezydent Miasta Gdańska

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20-30 zł
  • Bilet ulgowy
    10-15 zł
Bilet jednodniowy normalny - 20 zł/os
Bilet jednodniowy ulgowy - 10 zł/os

Bilet dwudniowy normalny - 30 zł/os
Bilet dwudniowy ulgowy – 15 zł

Dzieci do lat 6 wstęp bezpłatny.

Bilety do nabycia online https://graizabawa2018.exposupport.pl/shop lub podczas Targów w kasie AMBEREXPO.

Aktualna edycja

Opinie (13) 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Drzewa użytkowe to?