stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Mieszkań i Domów (22 opinie)

Targi mieszkaniowe to znakomita alternatywa dla wertowania stosów gazet z ogłoszeniami i żmudnego przeszukiwania portali nieruchomościowych. Już 26. i 27. lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Gdańskich odbędzie się pierwsza w sezonie edycja Targów Mieszkań i Domów, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą budujących w Gdańsku deweloperów. Warto je odwiedzić także dlatego, że wielu wystawców przygotowało unikalne promocje, aktualne tylko podczas targowego weekendu

Już 26 i 27 lutego w hali nr 3 MTG przy ul. Beniowskiego 5 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Gdańska i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa- Przewodnik Targowy, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na czasie, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

W imprezie weźmie udział blisko 60 wystawców z całego Trójmiasta, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji "Wiosenne Promocje Targowe" przygotowali unikalne promocje, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Kupony rabatowe upoważniające do skorzystania z wyjątkowych okazji znajdą się w bezpłatnej mapie - Przewodniku Targowym.

Oprócz uznanych firm deweloperskich - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów (Eco Classic, Gant, Hines, Polnord, Robyg) na targach zadebiutują takie firmy jak DM Invest, Grupa Inwestycyjna "Hanza" czy Maxbud.

Na imprezie zagoszczą także agencje nieruchomości oferujące mieszkania i domy na rynku wtórnym. Na stoiskach banków i doradców finansowych (wśród nich Deutsche Bank, Kredyt Bank, Nordea Bank, Open Finance, Pekao S.A.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny "Album Inwestycji  Mieszkaniowych - Trójmiasto i okolice, wiosna 2011". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium "Jak kupić mieszkanie?", zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji zakupu nieruchomości.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Topus przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.
Gorąco zapraszamy również na Targi Mieszkań i Domów w Gdyni, które obędą się 28. i 29. maja w Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia. Na tej imprezie będą prezentowane tylko i wyłącznie inwestycje mieszkaniowe w Gdyni.

Patronami Honorowymi targów są m.in. Ministerstwo Infrastruktury, Polski Związek Firm Deweloperskich i Polska Federacja Rynku Nieruchomości.


cena biletu: 10 zł, dzieci do lat 15-stu wstęp wolny!

Przeczytaj także

Opinie (22) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

Nagrzane od podłoża powietrze: