stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Motoryzacyjne 3TM (11 opinii)

We wrześniu 2014 odbędzie się VI edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM w Trójmieście, która weszła na stałe do kalendarza targowego. Targi 3TM 14-15 września 2013 roku okazały się wielkim sukcesem organizacyjnym, a zainteresowanie przerosło szacunki organizatorów - odwiedziło nas ponad 13 tysięcy gości. Jest to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na rynku motoryzacyjnym. Przybliżamy zwiedzającym ofertę najlepszych firm - dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, quadów, a także oferty firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych na hali oraz tereny wokół, gdzie będą się odbywać imprezy towarzyszące - finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE (ustawimy dodatkowo scenę na zewnątrz ERGO Areny) pokazy rajdowe, zloty motocyklowe i inne.

Targi Motoryzacyjne 3TM organizowane są ze wsparciem Polskiego Związku Motorowego, który od samego początku jest partnerem kolejnych edycji. Dzięki współpracy pomiędzy organizatorem Targów a PZMot zrealizowaliśmy sporo programów szkoleniowych dotyczących udzielania pierwszej pomocy, a także tematów związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

3-tmVI edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM będzie się zdecydowanie różnić się od dotychczasowych edycji imprezy. Duże zainteresowanie potencjalnych klientów detalicznych, oraz sugestie wystawców wskazują n potrzebę rozszerzenia formuły imprezy o dodatkowy dzień. Pierwszy dzień - 26 września 2014 roku, będzie miał profesjonalną formułę półotwartą dla publiczności, zgodnie z sugestiami naszych partnerów. Stwarzamy w ten sposób szansę na prezentację stoisk i oferty dla:

klientów flotowych
wybranych klientów VIP
dziennikarzy
władz lokalnych, samorządowych

Jednocześnie wystawcy i klienci branżowi będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach dotyczących:

zarządzania flotą
bieżącymi zmianami w prawie, związanymi z branżą motoryzacyjną
prezentacji nowości branżowych


Przeczytaj także

Opinie (11)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wybierz poziom

W jakiej gdańskiej dzielnicy znajduje się najwięcej pomników przyrody?