Wydarzenie

Targi Nowoczesnego Mężczyzny

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 maja 2017 (sobota)
godzina:
11:00 - 16:00
miejsce:

Stary Maneż  mapa

adres:
Gdańsk, Juliusza Słowackiego 23
bilety:
14,99 zł
PATRONAT

Targi Nowoczesnego Mężczyzny odbędą się w dniu 27.05.2017 w Starym Maneżu w Gdańsku, Garnizon, ul. Słowackiego 23, od godziny 11:00 do godziny 16:00.Spotkanie poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, Redaktor Naczelny serwisu Biznesnafali.pl oraz Prezes Klubu "Marka jest Kobietą" i Paulina Marwińska właścicielka agencji marketingowej MAARWIN.

Targi - jak sama nazwa wskazuje - są dedykowane dla nowoczesnych mężczyzn oraz i ich partnerek. Podczas wydarzenia, zaprezentujemy wiele marek z zakresu Motoryzacji, Podróży, Mody, Nowinek technologicznych, Urody, Rozwiązań dla Biznesu oraz Sportu.

Goście, będą mieli również okazję wysłuchać prelegentów, którzy swoją pasję przekuli w biznes i mogą stać się inspiracją dla innych. W tym wyjątkowym dniu, goście będą mieli również okazję uczestniczyć w wykładach o bardzo różnorodnej tematyce.

SPECJALNI GOŚCIE WYDARZENIA:

1. Krzysztof Łoszewski - kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code', autor książek o modzie męskiej - "Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji", "Smart Casual. Męski Styl", "Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej" 
2. Jacek Bonecki - artysta, fotograf i popularyzator fotografii, reprezentant nurtu hiperrealizmu, formalista a także operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jest artystą wciąż poszukującym, postacią wszechstronną i nieprzewidywalną zarazem.
3. Piotr Bucki - coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce.
4. Renata Majewska - ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej.
5. Karolina Sozańska - Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.
6. Magdalena Koźmala - Redaktor Naczelna portalu Business & Prestige, Producent programu Inspired by..., Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach.
7. Jolanta Golianek - Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne "Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała", "Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność". Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę " Kobieta z bliznami"
8. Grażyna Paturalska - kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: "Ubierz duszę" oraz "Ubierz (J)Ego".
9. Aniceta Bosak - specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.
10. Łukasz Dusza - założyciel Time for Design, który opowie o najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędach w ubiorze i jak niedużym kosztem stworzyć profesjonalny, biznesowy, męski wizerunek i jak to się przekłada na relacje biznesowe.
11. Przemysław Gwardzik - niezależny sommelier, pasjonat drogich alkoholi, właściciel Pracowni Red Wine&Whisky.

PLAN TARGÓW:
11:00 - przywitanie Gości targowych oraz Wystawców
11:00 do 16:00 pokaz PASJI I NIEOGRANICZONEJ WYOBRAŹNI - rzeźbienie w drewnie na zewnątrz Starego Maneża - ROBERT WYSKIEL
11:30 - 13:00 pokaz PASJI I ADRENALINY STRONGMAN - na scenie wystąpi MACIEJ HIRSZ, MATEUSZ OSTASZEWSKI, LUBOMIR LIBACKI
13:00 - 14:00 panel dyskusyjny o MODA MĘSKA
14:00 - 15:00 PASJA - O RAJDZIE DAKAR Z JACEKIEM BONECKIM - artystą, fotografem i popularyzatorem fotografii, reprezentantem nurtu hiperrealizmu, formalistą a także operatorem filmowym, producentem telewizyjnym i dziennikarzem.
15:00 - 15:15 ODWAGA, WALKA O ŻYCIE, WIELKIE SERCE - spotkanie z Jolanta Golianek - Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne "Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała", "Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność". Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę " Kobieta z bliznami".
15:15 - 16:00 PRELEKCJA NA TEMAT WIN I WHISKY - spotkanie z PRZEMYSŁAWEM GWARDZIK - właścicielem Red Wine & Whisky
16:00 ZAKOŃCZENIE TARGÓW


*Uczestnicy panelu:

Krzysztof Łoszewski - kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code', autor książek o modzie męskiej - "Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji", "Smart Casual. Męski Styl", "Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej".

Grażyna Paturalska - kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: "Ubierz duszę" oraz "Ubierz (J)Ego".

Zbigniew Famuła - właściciel sklepu KlasyczneButy.pl, który oferuje ekskluzywne, ręcznie szyte kolekcje butów męskich, wykonanych z najwyższej jakości skór, ale przede wszystkim miłośnik obuwia.

Łukasz Dusza - założyciel Time for Design, który opowie o najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędach w ubiorze i jak niedużym kosztem stworzyć profesjonalny, biznesowy, męski wizerunek i jak to się przekłada na relacje biznesowe
 
W trakcie trwania TARGÓW NOWOCZESNEGO MĘŻCZYZNY zapraszamy Państwa na WYKŁADY w sali konferencyjnej.

PLAN WYKŁADÓW:
13:00 - 13:40 RENATA MAJEWSKA, ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej
TEMAT: JAK PRZEZ KOLOR ODBIERANY JEST DRUGI CZŁOWIEK
13:50 - 14.30 KAROLINA SOZAŃSKA Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.
TEMAT: MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA MĘŻCZYZN
14:40 - 15:20 MAGDALENA KOŹMALA Redaktor Naczelna portalu Business &Prestige, Producent programu Inspired by..., Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach.
TEMAT: MOWA CIAŁA A WIZERUNEK W BIZNESIE
15:30 - 16:15 ANICETA BOSAK specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.
16:15 - 17:45 PIOTR BUCKI coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce.
TEMAT: NARYSUJ KUBEK! JAK PERSPEKTYWA WPŁYWA NA TWOJE FUNKCJONOWANIE, MOTYWACJĘ I DOBROSTAN
Z faktami się nie dyskutuje. Fakty się interpretuje. Od tego, jak postrzegasz rzeczywistość i co z niej wybierasz zależy wiele: motywacja, dobrostan, poczucie szczęścia i sukces...


www.nowoczesnymezczyzna.com.pl
https://www.facebook.com/events/405051833193315/

Przeczytaj także

  • Targi Nowoczesnego Mężczyzny już w tę sobotę
    25 maja 2017 (110 opinii)

    Kilkudziesięciu wystawców, panele dyskusyjne, wykłady i warsztaty zdominują program pierwszych w Trójmieście Targów Nowoczesnego Mężczyzny w Starym Maneżu. Impreza startuje o godz. 11, a...

Dodaj zdjęcie

Opinie (7)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Sprawdź się

Poziom:

Co to jest oskoła?