Impreza już się odbyła
PATRONAT

Targi Pracy Olivia Campus

W dzisiejszych czasach dla pracodawców, oprócz odpowiednich kwalifikacji, liczy się już zdobyte doświadczenie zawodowe przyszłego pracownika. Niestety osoby uczące się, nie mają możliwości zdobycia wystarczającego doświadczenia. Zmyślą o nich powstała inicjatywa Olivia Campus, która ma zapoczątkować współpracę biznesu ze środowiskiem akademickim i tym samym przygotować studentów do bezproblemowego przejścia na rynek pracy po zakończonej edukacji.

cze 14

niedziela, godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
lis 13-15

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 0-10 zł
Jest to już II edycja Olivia Campus. W pierwszej edycji uczestniczyło 35 najlepszych studentów ostatniego roku Uniwersytetu Gdańskiego. II edycja Olivia Campus rozpocznie się Targami Pracy, które odbędą się w dniu 20 listopada 2013 roku (w godzinach 12-15) w Sky Club - miejscu spotkań, konferencji Olivia Business Centre. Sky Club mieści się na 12 piętrzę w budynku Olivia Tower.

Program przeznaczony jest dla studentów oraz młodych absolwentów i realizowany jest przy współpracy renomowanych firm mających swoje siedziby w Olivia Business Centre: Hays, HK Finance, Sii, Goyello, Playsoft, Noble Bank, Bayer, PWC, Energa. Specjalnie dla studentów przygotowano staże, szkolenia oraz warsztaty i seminaria.

Plan Olivia Campus - Piątek 20.11.2013 r.
Budynek: Olivia Tower
Miejsce: Sky Club - Piętro 12

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Wybierz poziom

Jakie drzewa i krzewy rosnące w lasach mają największe znaczenie dla zwierząt?